Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 2 millió ft-ot akarok...

Dollybaba64 kérdése:

Ha 2 millió ft-ot akarok kivenni a számlámról,hogy a legolcsóbb?Otp.

Figyelt kérdés

#kp felvétel
ma 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

1) számlát nyitsz egy másik banknál, ahol ingyenesen felvehetsz bármennyi kpt.

2) Revolut számlát nyitsz

3) OTP-ből bankkártyás vásárlásként átvezeted a 2 milliódat Revolutra

4) Revolutról átutalod az új bankszámlára

5) az új bankszámládról felveszed ingyen.


Ez így összesen 0 ft.

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

#1 Az 1. pont már megbukik, mert olyan számla nincs, amiről ingyen veszel fel akármennyi készpénzt.


Egyébként az alábbit kell tenni:

1. Hónap utolsó napján kiveszel akármilyen ATM-ből 150 ezret, ez ingyen van.

2. Következő hónap első napján kiveszel akármilyen ATM-ből 150 ezret, az is ingyen van

3. A maradék 1700 ezret három részletben felveszed szigorúan NEM OTP ATM-ből (mert ekkora összegnél olcsóbb, mint az OTP ATM) és megúszod kb. 10 ezer forintos díjjal.

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Bankkártyával veszel a webkincstárban egy olyan állampapírt ami nem sokára lejár.

Lejárat után a megyeszékhelyeken lévő államkincstári pénztárak díjmentesen kifizetik a 2 milliát ha befáradsz hozzájuk.

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Tudom minek kerdezem:


Miért kell neked 2m készpénz? 🤔

Mi az amit nem lehet átutalással kifizetni? 🤔

ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krwkco ***** válasza:
58%

"Bankkártyával veszel a webkincstárban egy olyan állampapírt ami nem sokára lejár."

A legkorábban lejáró, megvásárolható állampapír a D241030 diszkont kincstárjegy. 2024 okt. 30. De akár a vétel napján is el lehet adni. Akkor a veszteség 2 millióra

78,6 Ft * a hátralevő napok száma. Ma kb. 1600 Ft.


"Lejárat után a megyeszékhelyeken lévő államkincstári pénztárak díjmentesen kifizetik a 2 millát ha befáradsz hozzájuk."

0,45% max 20.000-et ott is felszámítanak, mint tranzakciós illetéket.

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg az otpnel parszaz forintert veszel olyan szolgaltatast, amivel az alapbol jaro ket ingyenes felvetelen kivul kapsz meg nehany felvetelt.
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4: Rengeteg példa van, mit nem lehet megvenni készpénzzel, egyet mondok: eurót kellett befizetnem valakinek, és úgy volt a legolcsóbb, hogy nem a banknál váltottam, hanem pénzváltónál, majd befizettem ingyen pénztárnál közvetlenül a számlára. Ennyi. Olyan 70 000 Ft-ot spóroltam így.
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy akartam csinálni, hogy veszek postán kincstéri takarékjegyet, majd azt fölveszem ingyen. De nem lehet, ki tudja, miért és ez szabályos-e, nem lehet venni bankkártyával kincstári takarékjegyet, csak KP adnak!...
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Kizárt, hogy egy pénzváltónál jobb árfolyamot kaptál, mint a bank deviza (NEM valuta) árfolyama.
ma 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!