Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most olvastam, hogy több bank...

Most olvastam, hogy több bank is utalási korlátozást vezet be, napi 1 millió, havi 30 millió ft-os max utalást engedélyeznek biztonsági okokból?

Figyelt kérdés
Akkor ha venni akarok mondjuk egy lakást ami 120 millió ft, azt 4 hónap alatt tudom csak kifizetni? Ezt nem igazán értem. a saját pénzemmel miért nem tehetek azt, amit akarok?
aug. 15. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hülyeséget olvastál.
aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aug. 15. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

"Az új limitet automatikusan aktiválják, de a netbankban vagy a mobilbankban módosítani lehet az összeget."


Módosítod a limitet és annyit utalsz amennyit akarsz.

aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha venni akarsz egy lakast 120 millioert akkor atallitod a limitet.
aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát állítható napi limit igen régóta létezik. Bazi nagy hír.
aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nesze semmi,fogd meg jól. Ha a csaló belépteti az áldozatát a netbankjába, akkor onnan 2 kattintással átállította a limitet és ugyanúgy lepucolja a számlát. Ez semmit se véd.
aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
#6 Szerintem csak Telebankon lehet ezt a limitet állítani.
aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!