Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munka nélkül hitel valahogyan?

Munka nélkül hitel valahogyan?

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 17:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kérdező. Most nincs igazad. Persze amíg muszáj, maradunk egy ilyen helyzetben. De amint lehet, lépünk. Keresni kell másik helyet. Ezt pedig valóban jelenteni kell.


Nem számít bele a nyugdíjadba. Nem kapsz hitelt. Nem kapsz tappenzt. Ha nő vagy, nincs semmilyen ellátás gyerek születése esetén. Csak a visszaeles van. A munkáltatód viszont jól él és röhög a markába.

2023. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Jó értem én, hogy ez így menne normálisan... De köpjem szembe aki kifizetett?

Milyen ember vagyok akkor?

Plussz én azt hiszem, hogy nem ártok senkinek, mert bár a nyugdíjakhoz(NEM ÖNKÉNTESEN!) nem járulok hozzá, de mivel(SAJNOS!) nem is vagyok bejelentve, ezért nekem is annyival kevesebb lesz majd.


Szóval igen, szeretnék bejelentett állást, de még nem ott tartok, egyenlőre ez van.

2023. nov. 6. 07:45
 23/23 anonim ***** válasza:
A bankok a hitelfelvételnél csak a bejelentett béredet nézik. Hiába dolgoznál mondjuk szakácsként és keresnél millió felett, ha csak minimálbérre vagy bejelentve, a többit meg borítékban kapod. A bankok le fogják szarni, minimálbérnél meg szóba se fognak veled álni. Ez ilyen, lehet szidni a rendszert. Viszont nézd a jó oldalát, legalább több pénzed marad és kevesebb pénzedet lopják el a politikusok :D. Akik meg a nyugdíjjal dobálóznak azoknak üzenem, hogy a mostani 20-as 30-as korosztálynak már nem lesz nyugdíja vagy ha lesz is akkor a nyugdíjkorhatár 80+ lesz, amit jóval kevesebb ember fog megélni.
2023. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!