Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki hitel munka nélkül?...

NikaX kérdése:

Banki hitel munka nélkül? Konkrétumokat szeretnék, ha van! Kis összeg, rövid időre.

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Bank nem ad hitelt ha nincs munkabéred. Anélkül az alábbi esélyeid vannak kis összegű kölcsön esetében

1. kérsz a szüleidtől pénzt

2. kérsz a barátaidtól pénzt

3. Eladsz valamit amiből összejön a pénz

4- elmész dolgozni.

2019. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni, ne írj semmit!
2019. jan. 27. 01:02
 3/8 anonim válasza:
94%
Konkrét választ adott az első kérdező, a te kérdésedre válaszolt. Nincs banki hitel bejelentett munka nélkül. (és még akkor sem biztos)
2019. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

első vagyok.

Mégis milyen választ vársz? Megírtam.Bank nem ad hitelt ha nincs jövedelmed. Nyugodtan bemehetsz bármelyik bankban, és rögtön ezt fogják mondani.

Leírtam milyen opciók vannak..

Akkor milyen választ vársz?

2019. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha ingatlanod vagy más nagy értékű tulajdonod van, arra kaphatsz, de feltételezem, az sincs.
2019. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
5-ös, rosszul tudod: jelzálog hitelt is csak akkor kaphat, ha van rendszeres jövedelme.
2019. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Gondolj már bele, ha nincs jövedelmed, mégis miből fogod visszafizetni a hitelt? A bankok nem hülyék, hogy ennek ellenére hitelt adjanak.
2019. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazolt jövedelemre adnak csak hitelt a bankok. Ez van el kell fogadni.
2019. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!