Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Munka nélkül hitel valahogyan?

Munka nélkül hitel valahogyan?

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 17:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A hitelezőt egyedül az érdekli, van e kimutathato (legális) jövedelmed, és nem fizetés esetén bőséges fedezet. Semmi más.
2023. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
De nincs munkád. Ezzel kezdted paprikajancsi.
2023. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Azért írtam hogy munka nélkül, mert hivatalosan nincs, és a kérdés is erre vonatkozik, hogy adnának e így hitelt, vagy nem.

Szomorú ez! Marad az uzsora, de ha engem megfenyegetnek, kezüket lábukat összevissza tördelem. Velem szarul járnak az biztos. Adok én nekik tördelést+!

2023. nov. 4. 11:14
 14/23 anonim ***** válasza:
A nem hivatalos bevétel a bankok számára nem létezik. Nem kimutathato, nem biztosíték.
2023. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat, pajtas, neked kell a penz, szoval ugy fogsz te kushadni meg fizetni az uzsorasnak, mint a katonatiszt.
2023. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Pofán lövöm gázpisztollyal :DD
2023. nov. 4. 12:56
 17/23 anonim ***** válasza:

13: Azért nem adnak így normális hitelt, mert nem fizetés esetén nem tudják behajtani rajtad. A bank pedig nem jótékonysági intezmény.


Mellékesen megjegyzem, ha munkád után semmilyen járulékot nem fizetsz, akkor lopsz és szerintem a hitelt se fizetnéd vissza, hiszen minek, nem tudják behajtani.

2023. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

De ne haragudj már, még hogy én lopok?:D

A munkáltató kötelkessége a bejelentés és a járulékok fizetése!

Mert ők smucigok, ne én legyek már a rossz ember.

2023. nov. 4. 15:55
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, lopsz, bűntársa vagy a munkáltatónak és szándékosan elkerülöd a közterhekre való hozzájárulást. Semmivel se vagy jobb munkáltatódnál, másképp rég jelentetted volna, de neked jó így.
2023. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja mert a magyar valóságban bejelentjük a munkaadónkat hagyjál már:DDD
2023. nov. 5. 05:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!