Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van esély rá, hogy visszakapom...

Van esély rá, hogy visszakapom a pénzem?

Figyelt kérdés
Facebook marketplacen hirdettem meg egy terméket, amiért jelentkezett egy vásárló. Gls futárszolgálattal való szállítást beszéltünk meg. Küldött egy linket, ami a GLS felületének tűnt, innen tovább irányított egy oldalra, ahol beírtam a számlám adatait. Néhány percen belül 260 ezer forintot emelt le az illető a számlámról. Természetesen azonnal jelentettem és felfüggesztettem a számlám. Van rá esély, hogy valaha viszont látom ezt az összeget? Előre is köszönöm a válaszokat.

2023. aug. 8. 21:18
 1/9 qkker1 ***** válasza:
79%
Megérdemled, hónapok, de inkább évek óta tele van az internet azzal, hogy ez mekkora csalás.
2023. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A számlád adataival nem tud pénzt leemelni, ha csak nem adtad meg a belépési jelszavadat is.
2023. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qkker1 ***** válasza:
93%
Mindent megadott, pont erről szól ez az egész csalás.
2023. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Tanulópénz. Komolyan nagy baleknak kell ehhez lenni..
2023. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
gratulálok csak 100 ezer éves átcseszés
2023. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Van.
2023. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Jelentsd fel! Ha nem egy kamu, külföldi boltnál csöppent a pénzed, reménykedhetsz, hogy birosági eljárásnál visszacsorog valami. Minél előbb cselekszel, annál nagyobb az esély a sikerre.
2023. aug. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen idiotak miatt viragzik ez az uzletag mint te.


Ki kene allitani a foterre es mutogatni mint elrettento pelda.


Soha nem adunk meg erzekeny adatokat. Mivel te akarsz eladni igy te csak bankszamlaszamot qdsz meg semmi mast. Se netbank belepesi adatot, se bankkartya adatokat.

2023. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Tanuló pénznek jó lesz!!
2023. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!