Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mire számítsak? Nem tudom...

Mire számítsak? Nem tudom fizetni a hitelem

Figyelt kérdés
1éve fel vettem 6.000 000M Ft-ot. Akkor úgy éreztem biztos semmi probléma nem lehet de sajnos lett! 2.hónapja nem tudom fizetni a 120.000ft törlesztőt és a bank azzal fenyeget ha ezt a májusi hónap 12.ig nem rendezem perre kerül tehát igy most 240.000ft-ot kellene fizessek. Nem tudok! A fizetésem épp hogy 290.000ezer Ft és itt vannak a számlák… egyszerűen végem van. Valami valami segítséget kérem😔
2023. máj. 2. 23:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

240 ezer azért nem olyna gázos összeg, de azért nem egyik hónapról a másikra klerültél ebbe a helyzetbe ha eddig tudtad fizetni nem?


Most SOS-be add be zálogba műszakit mindent amid van, és kalapold körbe az összes ismerősöd, rokonod egy egy huszasért vagy tizesért, de még az ötezer ft is számít!

A számlákkal várj egy hónapot most!


Ahogy ezzel megvagy azonnal másodállás!

Vagy egyéb bevételi források felkutatása!


Bármi!


Lehetőleg sehol ne híreszteld, hogy bedőlt a hiteled, és próbálj higgadt maradni (vérszagra gyűlnek a dögevők), szoritsd össze a gatyát amennyire lehet és kapaszkodj vissza ha eddig ment!

2023. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vàlalj több műszakot. Csalàdból nincs valaki akiben megbizol és tud segìteni?
2023. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Hintalow ***** válasza:
86%

Ahogy fentebb írták, ilyenkor a legrosszabb amit tehetsz, hogy lapítassz. A bankok nem valami sátáni szekták, a folyamataik teljes egészében azt támogatják, hogy minél zökkenőmentesebben tudjon az adós fizetni, nem hiányzik nekik a végrehajtás, felmondott hitelek stb.

Azért nem úgy működik, hogy két hónap nemfizetés után felmondják a hitelt, ez tovább szokott tartani, de legalább részben meg kell próbálni törleszteni.

Valami változás állt be a pénzügyekben, munkahelyváltozás vagy hasonló? Mert ez már alapjáraton is nagyon kifeszített pénzügyi helyzetnek tűnik, nem is értem, hogy mehetett el így a folyósításig a hiteligénylés, a törlesztő jó 40%-a a havi bevételnek, ilyet nem nagyon szoktak engedni.

2023. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!