Hitelkártya feltöltés?

Figyelt kérdés

A férjemé a hitelkártya, (semmilyen szerződést nem kapott) az lenne a kérdésem, hogy ezt minden hónapban automatikusan töltik?,, abban az esetben is ha még nem törlesztettük vissza? Nekem nem adnának felvilágosítás a bankba, a férjem pedig reggeltől-estig dolgozik.

Köszi



#kártya #bank #hitel #googlenemvoltabarátom
2023. febr. 2. 09:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"A feltett kérdésemre keresem a választ."

Az a szerződésben van!:)

2023. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Derék, ezt bezzeg nem oktatják az iskolában, a periódusos rendszert meg fejből kell tudni. Fuck logic.
2023. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

10 Valószínű h elhagyta, vagy mint írtam a a sok papírok között van a kocsijában. A hazugságot teljesen kizárom, de most kíváncsivá tettél h a 9-es válaszomból miért jutottál el a hazugságig. Együtt költöttük el a pénzt.

Ám így fogok tenni ha legközelebb ilyen lesz, bár ezek után nem hinném h kapna bármilyen hitelt. Én ezt is kész tényként kaptam h hitelkártyát igényelt.

Köszi, Ment a zöld.

2023. febr. 2. 11:01
 14/23 A kérdező kommentje:
"Köszöntem" azoknak válaszait, akik érdemben segítettek. .
2023. febr. 2. 11:07
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Értem, hogy nehéz helyzetben vagytok, de még ha hitelre is van szükségetek, akkor se hitelkártyával oldjátok meg!

A hitelkártya speciális hiteltermék, amely kedvezményeket biztosít, különböző boltokban, stb... és kamatmentes HA mindig időben visszatörlesztitek a TELJES tartozást.


Ha nem, akkor az egész elköltött összegre évi kb. 40% kamat megy rá. Borzalmasan magas és nagyon könnyű vele adósságspirálba kerülni.


Ha kölcsönre van szükségetek, a hitelkártya nem jó megoldás, hiába van benne a nevében, hogy hitel.

Személyi hitel sokkal jobb lenne, annak havi törlesztőrészlete van, és ha azt törlesztitek, akkor nem kerülhettek bajba.


De még a folyószámla-hitelkeret is jobb mint a hitelkártya, mert egyrészt kisebb a kamata, másrészt nehezebb vele elcsúszni. Technikailag.


Azt javaslom, hogy a férjed minél előbb szüntesse meg a hitelkártya szerződést. Menjen be a bankba és mondja fel ott írásban.


Ha már költött valamennyit a hitelkártyával előbb vissza kell fizetni, de még az is jobb ha azt mondjuk személyi hitelből teszi meg.


Alapból hitelt hitellel megoldani nem jó dolog, de ha alacsonyabb kamatúval sikerül a drágább kamatút visszafizetni még mindig jobb.


Remélem tudtam segíteni.

2023. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15-ös, köszönöm, mint írtam már van személyi kitele is, amit miattam kellett felvennie, /Édesapám temetési költségei, illetve a majd most következő hagyatéki tárgyalásra is./ Megpróbáljuk minél hamarabb visszafizetni, és ha ez lehetséges visszamondani. A Lányunknak el sem mertük mondani, végzős BGE-s, mert úgy kaptunk volna a fejünkre hogy csak na.

Köszönöm Neked is. Ment a zöld.

2023. febr. 2. 12:47
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Pedig jó lenne ha beavatnátok az ilyenekbe.
2023. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

IT Guy!

Mi sem vagyunk hülyék, én nagyon jól tudom h ebből nehéz kikeveredni, de mint olvashattad a szükség nagy ÚR! Nem pontozok le senkit, akinek ilyen hozzászólásai vannak, azok saját magának állították ki a szegénységi bizonyítványukat!

2023. febr. 2. 15:01
 19/23 anonim ***** válasza:
Na ez a probléma.. Banki ügyfélszolgálatos voltam és sajnos nem pénzügyi tudàshoz van kötve a HK.. Mennyi ordìtàst kaptam anno uristen.. és nem jön rà hogy ez nem ingyen pénz..
2023. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Melyik fázisban ordítoztak veled? Az igénylésnél amikor próbáltad figyelmeztetni őket vagy amikor már el voltak csúszva a fizetéssel és bementek emiatt?
2023. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!