Hitelkártya feltöltés?

Figyelt kérdés

A férjemé a hitelkártya, (semmilyen szerződést nem kapott) az lenne a kérdésem, hogy ezt minden hónapban automatikusan töltik?,, abban az esetben is ha még nem törlesztettük vissza? Nekem nem adnának felvilágosítás a bankba, a férjem pedig reggeltől-estig dolgozik.

Köszi



#kártya #bank #hitel #googlenemvoltabarátom
2023. febr. 2. 09:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Hitelkártyára nem töltenek semmit. Az egy hitelkeret, a bank pénzét használhatjátok jó magas kamatért cserébe.

Ha nem érted, hogyan kell használni, akkor inkább adjátok vissza minél hamarabb, mielőt komoly anyagi problémáitok lesznek.

2023. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hitelkártyát a bank nem tölti.

Van egy max összeg, amíg mínuszba lehet menni.

Mondjuk 1millió.

Januárban költesz 300ezret.

Februárban, ha 0-t adsz vissza, akkor 700-at tudsz még költeni.

Ha 100-at visszaadsz, akkor 800-at.


A teljes egyenleg nem tud -1M alá menni.

2023. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A kérdésből az látszik, hogy nincsen megfelelő ideád arról, mi a pénz és mi a hitel és mit csinál a bank.


Mit olvasol le azon a kártyán?

Van rajta banknév?

Chip?

A férjed neve?

A lejárat dátuma?

A férjed aláírása?

Ha ez nincs, akkor az nem bankkártya, nem hitelkártya.


"(semmilyen szerződést nem kapott)"

Ilyen nincsen.

Nyitottál valaha bankszámlát?

2023. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

200 ezres hitelkeretet kapott január elején, amit február 20-ig kell visszatörleszteni. Akkor ezt ezek szerint nem töltik, de magas kamat ellenében mehetünk mínuszba? Sajnos most még az is megéri nekünk.

Köszi a válaszokat, ment a zöld.

2023. febr. 2. 09:58
 5/23 anonim ***** válasza:

Amit nem töltesz vissza az kamatozik.


Nem éri meg nektek, ha kaptatok hitelkártyát, akkor kaptok személyi kölcsönt is. Inkább vegyetek fel 200ezer forintnyi személyi kölcsönt. Az még mindig olcsóbb megoldás.

Ne a hitelkártyával adósodjatok el.

2023. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3-as, hitelkártyát írtam.

Banknév, lejárati dátum, a férjem neve rajta van.

Lehet h az állandó lakcímére kiküldték, itthon nincs.

Azért nem kell nekem esned, igen nyitottam már bankszámlát.

2023. febr. 2. 10:03
 7/23 anonim ***** válasza:

6: Na, akkor kaptál szerződést ott helyben.

A férjed is kellett kapjon.

Itt valami nagyon nem stimmel.

2023. febr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7 Úgy látom nem világos amit írtam. Én nem voltam ott amikor megtörtént ez a szerződéskötés. Ahogy ismerem a férjem, lehet h a kocsijában lapul valahol. Most nem ezen kéne lovagolni. 🤦‍♀️ A feltett kérdésemre keresem a választ.
2023. febr. 2. 10:24
 9/23 A kérdező kommentje:

2-es, ezek szerint mehetünk mínuszba?

5-ös sajnos már van személyi hitele is./ más bank/ A tavalyi év, illetve a Január, kicsit megfektetett minket anyagilag. 😒

2023. febr. 2. 10:29
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

"Én nem voltam ott amikor megtörtént ez a szerződéskötés."


Amikor te, régebben nyitottál bankszámlát, akkor láttad a menetét. Tehát innen kell tudjad, hogyan történik és azt is tapasztaltad, hogy adnak szerződét.


És innen kell tudjad azt is, hogy a férjed szerződéskötése körül valami nem stimmel, ugyanis nincsen olyan, hogy nem adnak szerződést.

Vissza kell menni, kisérd el őt!

Vagy elhagyta, vagy rosszul emlékszik, vagy hazudik, ezt látatlanba nem tudhatom. Amit a 9.-ben írsz, az alapján a hazugság sincs kizárva. Itt az idő, hogy a kezedbe vedd a pénzügyeket és ne intézzen egyedül semmit!

2023. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!