Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ad valamelyik bank 20 évesen...

Ad valamelyik bank 20 évesen személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 14:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
41%

Tessék, csak két gyors példa:

10 éves Mitsubishi Colt, 1,5 millió: [link]


Ha egy nagyobb kocsit akarsz, akkor egy Fuence:

[link]


És még rengeteg kocsi van ennyiért.

De 2 millió tőkédből már 10 év alatti kocsit is kapsz, az meg már tényleg nem nevezhető roncsnak, tök fölösleges ehhez még 2 millió hitelt felvenni.


De úgy cseszed el a pénzed, ahogy akarod...

2022. jún. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Nem érdekel amit mondasz, nem is erről szól a kérdés, nem értem mit lovagolsz ezen...
2022. jún. 24. 15:33
 13/39 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem az ilyen embereket komolyan. Az egyik ismerősöm is egyből szauplni kezdett mikor mondtam hogy megkaptam a hitelt a kocsira. Tökre boldog voltam hogy végre álmaim kocsiját meg tudom venni erre lefikáz lehúz csak az okoskodát hogy ő hogy baszta el az életét. Meg hogy vegyek én is egy 20 éves swiftet pár százért. Hát könyörgöm had döntsem már el én is meg akárki a kérdező is hogy mire költi a pénzét. Tanácsot kért nem kiosztást. Neki az kell és kész. Nekem ez kellett és kész. Pont teszek rá ki hogy hisztériázik miatta. Mint ha a ti pénzeteket költenénk rá komolyan 😒

Kérdező én kalkuláltam a bankmonitor oldalán amelyik ajánlat kedvezőbb volt azt felkerestem.

2022. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Kocsit venni hitelre a világ legnagyobb f***sága.

Onnantól, hogy beleültél csökken az értéke, használod csökken az értéke, fenntartod+biztosítást fizetsz rá emellett lutri mert akármikor mehet kukába mivel a közlekedés nem egy életbiztosítás és még erre rájön az, hogy fizeted a hiteledet súlyos évekig.


Csak a pénzügyekben segg hülye emberek vesznek hitelre autót.

De, hát villantani kell a szomszédnak :D

2022. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

" Hát könyörgöm had döntsem már el én is meg akárki a kérdező is hogy mire költi a pénzét. "


Nem a saját pénzed költöd rá

neked nem volt erre pénzed, csak rabszolga lettél pár évre

Lehet a kocsi már meg sincs azt még akkor is fizeted

2022. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nagyon sok okos ember van itt látom😂 úgy döntöttem inkább gyűjtök még egy évet, és hitel nélkül veszem meg, mert nem annyira sürgős. De akkor is olyat fogok venni amilyet szeretnék, nem érdekel hogy ki mit mond.
2022. jún. 26. 18:30
 17/39 A kérdező kommentje:
De egyébként azt nem értem, hogy milyen jogon kezditek el itt az észt osztani? A kérdés az volt hogy ad e valamelyik bank hitelt. Az hogy mire kell, ahhoz semmi közötök. Az meg hogy elkezdtek osztani az észt, meg kocsikat linkelgetni, az vicc...
2022. jún. 26. 18:35
 18/39 anonim ***** válasza:
41%
Azért osztják az észt, mert neked így 20 évesen a b*szott nagy pofád mellé már nem jutott.
2022. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
gondolom te vagy az aki azokat a csotrogányokat linkelgette.
2022. jún. 26. 18:51
 20/39 A kérdező kommentje:
csak sajnálni tudlak
2022. jún. 26. 18:52
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!