Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ad valamelyik bank 20 évesen...

Ad valamelyik bank 20 évesen személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 14:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
41%

Nem kis b*z*gyerek. Én az vagyok aki levezette miért fa**ság hitelre autót venni.


Én is sajnálni tudom az embereket, hogy ilyen alapvető pénzügyi dolgokat nehéz feldolgozni, mint hogy állandó értékvesztéssel kecsegtető terméket nem veszünk hitelre.


Mindegy, a világnak szüksége van az aljadékra is.

2022. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Na,akkor pont jó hogy vannak ilyen unalmas életű aljadékok mint te.
2022. jún. 26. 19:03
 23/39 anonim ***** válasza:
azokra az állítólagos "csotrogányokra" is éppen, hogy van pénzed :D
2022. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Mi van,fáj az igazság?Akkor is csotrogányok ezek,ha fejjel a falnak mész. Te meg az az élettelen 40 éves,akinek se családja,se nője,és annyira unalmas az élete,hogy arra van ideje hogy ilyen csotrogányokat linkelgessen nekem.
2022. jún. 26. 19:08
 25/39 anonim ***** válasza:

Még mindig nem írt ide aki a "csotrogányokat" linkelgette.


Legalábbis a pipákból ítélve, de a lényeg még mindig az, hogy neked ilyen csotrogányokra van csak pénzed. Másra nincs. Persze ehez már túl hülye vagy, úgysem fogod fel.

2022. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
szerintem neked még ennyid sincs,vagy egy hitel törlesztőt se tudnál fizetni,de próbálgasd bizonygatni az igazad,nem nagyon érdekel.De legyen neked igazad,legyen az életben ez az egyetlen örömöd,ha már más nincs.
2022. jún. 26. 19:16
 27/39 anonim ***** válasza:

és neked amúgy így fiatal 20 éves fejjel nincs jobb dolgod, mint itt hisztizni?


te korodba mondjuk csajozni meg haverozni szoktak

2022. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
gondolom akkor te már egy érett férfi vagy.neked nem a családoddal kéne foglalkozni?ja,bocs gondolom az nincs,és itt próbálod nekem osztani az észt,gondolom egy suzuki swifttel,meg havi 200 ezres fizetéssel😂
2022. jún. 26. 19:19
 29/39 anonim ***** válasza:
55%
Emberek milliói vesznek fel hitelt kocsira mi olyan nagy szám ebbe hogy egyesek emiatt verik a nyálukat? Ha fel veszi rá hát felveszi. Az ég világon senkinek semmi köze nincs hozzá ki mire költi a pénzét.
2022. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

#30


Így van, a sok birka. Az, hogy sokan csinálják az nem azt jelenti, hogy jó dolog is.

És még mindig nem a saját pénzedet költöd, ha hitelt veszel fel :D

2022. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!