Banki tiltólista, hitel elutasítása??

Figyelt kérdés
Szerepeltem belső banki tiltó listán, amit már le is vettek az adott bankban. Igazolásokat vittem a végrehajtótól, így sikerült. Teljes egészében ki lett fizetve a két hitel,mindenféle elengedés nélkül.2016 és 2017-ben. Szeretnék újabb hitelt majd, így van rá lehetőség? Valakinek tapasztalata van ilyen ügyben? Egyik ismerősöm szerint, soha nem kaphatok ennél a banknál hitelt, hiába vettek le a belső tiltó listáról. Valaki konkrétan tud ezzel kapcsolatban bármit?

#Belső tiltó lista
2022. jún. 20. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Annál tuti nem. Másiknál igen.

Megéri bankot váltani ezesetben.

2022. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Saját tapasztalat? De ha le vesznek belső tiltó listáról, minek a ceremónia úgymond? Egy Ügyintéző mondta a bankban, hogy próbáljam le szedetni magam, mert akkor el tűnik a rendszerből. Az a baj, hogy mindenki mást mond, hiába ügyintéző. És nem tudom, hogy most akkor hogy is van.
2022. jún. 20. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Már több ügyletem is megvalósult az után, ha az ügyfelem lekerült a bank bels tiltólistájáról, de ez nem jelenti azt, hogy mindig, mindenkinek sikerülni fog. Ha lakást veszel é ez miatt elúszna a foglaló, lehet érdemes lenne bankot váltani.
2022. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, es gondolom több szempontot néznek, még ez mellet is. Miért került fel az illető, vissza lett-e fizetve az összes tartozás stb... Igazából lakás van, a babavárót szeretnénk fel venni.
2022. jún. 20. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Így van.


Megéri váltani. Most melyik banknál vagy? Hátha valaki úgy többet tud mondani.

2022. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
K&h-nál vagyok. Ez a belsős dolog az otp - nél volt anno. Azért szeretném az otp-be be adni majd a hitel kérelmet mert állítólag ők egyedül akik nem kukacoskodnak úgymond...
2022. jún. 20. 22:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Aztán lehet rosszul gondolom....
2022. jún. 20. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
A babaváróban semmi rizikó nincs, kivéve ha már szülés előtt állsz. Ha nem sikerül, nem kerül semmibe, majd beadjátok mégegyszer másik bankba. Az OTP pont, hogy eléggé kukacos a babavárónál, de azt, hogy a Ti helyzetetekben melyik bank a legjobb választás, jövedelmi és egyéb adatok nélkül nem lehet megmondani.
2022. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezt sem gondoltam jól. Még csak 20 hetes várandós vagyok. Igazából van idő. Férjem nettó 340, én pedig 230 tappenz, szerintem ez nem olyan rossz. Meg látjuk, próbálkozunk majd amíg nem sikerül valahol.
2022. jún. 21. 11:31
 10/10 anonim ***** válasza:
A terhes táppénz helyett a bankok többsége a várható GYED-del számol, mint jövedelem, de van olyan bank, ahol egyáltalán nem fogadják el és van, ahol csak 25E Ft-tal számolnak. Itt az is számít, mennyi a fennálló hiteleitek havi részlete, már ha van.
2022. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!