Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 81 évesen vajon mennyi hitelt...

81 évesen vajon mennyi hitelt kapható banktól?

Figyelt kérdés

81 éves anyukám szeretné eladni a budapesti lakását és vidékre költözni. De ahhoz, hogy jó áron keljen el, fel kellene újítani legalább a fürdőt és a konyhát meg az előszobát. Azért szeretné eladni, hogy legyen pénze.


Sajnos a felújításhoz nincs elegendő pénze, mi pedig nem tudjuk kisegíteni, hitelt se szeretnénk felvenni neki. Azt mondta akkor majd ő. Én kétlem, hogy ennyi idősen kaphat hitelt, de meg szeretné próbálni.


Akik egyáltalán szóba állnak egy ennyi idős emberrel, az a Cofidis, a Cetelem és a Provident. De vajon kap-e egyáltalán hitelt és ha igen, akkor 2-3 milliót, amennyi szükséges volna a felújításokhoz megkapná?


2022. febr. 9. 14:31
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

"rárakod" - mintha ez csak egy mozdulat volna, nem hosszú évek tanulása.

"meg még valamit" - még 4 évnyi konduktív pedagógiát. :)

2022. febr. 14. 01:35
 42/51 anonim ***** válasza:
83%

A tanár a legalja viselkedés szempontjából a társadalomnak. Ja bocs nem, az az óvónő. 😂

Én egy magánorvosi rendelőben dolgozom, de amit leművelnek a pedagógusok sokszor, az elképesztő. Nem az iskolarendszer a szar, hanem akik benne vannak. Ezt te is ékesen bizonyítottad.

2022. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
81%

Nem érted, hogy miről beszélek?

Az, hogy mondjuk van egy magyar-töri tanári mellett egy vegyész diplomád, na az valami, az hosszú évek tanulása. Az, hogy 90%-os átfedésben néhány tárgy teljesítésével kapsz még egy diplomát, attól nem leszel két diplomás, csak papíron.

Amúgy meg ezekről a tanári végzettségekről annyit, hogy én még nem hallottam olyat, hogy aki akarta volna, az ne végezte volna el a tanári szakot. Emellett én gyakorló gimnáziumba jártam anno, röhögtünk a hallgatókon, amikor tartották az órát, hogy milyen ostoba némelyik. Aztán ők lesznek azok, hogy van 44 diplomám, elvégeztem egy szakot, aztán még teljesítettem 3 tárgyat és lett még egy diplomám.

Remélem érted, hogy miről beszélek, bár úgysem fogod bevallani, mert sértené az egódat.

Nekem is van diplomám és van olyan szak, ami ezzel erős átfedésben van, tehát 3 év alatt szerintem 1-1,5 év alatt meg tudnám csinálni a kiegészítéseket. Hát nem tartanám magam úgy két diplomásnak, mint aki két független szakot csinál végig.

2022. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
86%

37-es vagyok. aha, szóval 3 diplomás pedagógusként képtelen vagy a szövegértelmezésre. ez azért nem semmi, remélem másokat nem tanítottál ilyesmire. és még próbálsz gúnyolódni is olyasmivel, amit nem is tudtál értelmezni. amúgy nagyra vagy, nem írtad volna a Logodi utcát, meg a 3 diplomát sem (ez is olyan na bumm, és akkor mi van). ha pedig kiírsz valahova egy kérdést, elképzelhető, hogy másfelé is kanyarodik a téma, mint azt te szeretnéd. nem kell megvédened magad, semmit nem kell csinálnod.

kit érdekel mit írogat itt a sok ismeretlen. ez csak a te sértett egódat érdekli.

2022. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

42: A pedagógus társadalom nevében kikérem ezt az ostoba és végtelenül primitív általánosítást. Nem szakma függő, ki milyen személyiség. Nagyon sok szülő orvos-ügyvéd, de amit ők művelnek le az a legalja. Valószínűleg te pedig nem orvosa, de még csak asszisztense sem vagy annak a magánorvosi rendelőnek, hanem max. a takarítója. Aivel nem volna semmi gond csak olyanokról ne beszélj, amiről fogalmad sincs. Mert látszólag az iskolarendszerre semmiféle rálátással nem rendelkezel, nem tudod, hogy az elmúlt 10 évben mennyi sz.rt vezettek be és mi tanárok mennyit szívunk. Mi pedagógusok maximum megbecsültségben vagyunk a legalja, emberileg nagyon nem - de javaslom ezt a kijelentésedet nyugodtan hangoztasd majd az iskolában is, ahova a hülyegyerekeidet járatod, nagyon fognak szeretni a tanárok. Bízom benne, hogy majd belátod, hogy nem mi tanárok tehetünk arról, hogy te nem tanultál fiatalon és ma takarítasz. :)


43: Azért akárki nem végezheti el. Valóban sok a buta és szakmailag, emberileg alkalmatlan ember a pedagógusi pályára, de erről nem mi, idősebb pedagógusok tehetünk.


44: Azért kicsit már messzire mentünk, most már a szakmámat is fikázzátok és még ne védjem meg magam? :) Dehogynem fogom. :) Igen, a Logodi utcában élek, van 3 diplomám, felneveltem 2 gyermeket és engem oktatnak ki, a pedagógust életvezetési tanácsokkal? Na meg a 81 éves anyukámat? :) Na mindegy. A további válaszokra nem áll módomban reagálni - búcsúzom.

2022. febr. 15. 18:45
 46/51 anonim ***** válasza:
23%

45. Pont most bizonyítottad amit írtam, bár ez alapján felülbírálom a kijelentésemet... A nyugdíjas pedagógus a legalja.

Szekunder szégyenérzetem van a megnyilvánulásaid miatt.😳


#42 válaszoló

2022. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Na most próbáltál megint nagyon okos lenni, de csak magadat égeted. Nekem még messze van a nyugdíj, de azok nélkül az "alja" nyugdíjas pedagógusok nélkül egy ilyen hozzád hasonló szarcsimbók még csak írni sem tudna. Mert olvasni, gondolkodni, az eszeddel látni nagyon nem tudsz. Inkább menj fuss pár kört a lakótelepetek körül, hátha 30 kilót ledobva lesz aki megr.k. Mert látom, a f.szhiány komoly agybajokat idéz nálad elő.
2022. febr. 16. 14:46
 48/51 anonim ***** válasza:
74%
Nagymamakorú de messze a nyugdíj? What?
2022. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
74%

Oké, a kérdező hivatalosan is egy troll.

Egy magára valamit adó, több diplomás, előkelő helyen élő nagymamakorú, megbecsült pedagógus ilyen alpári stílust nem enged meg magának.

A gyakoris válaszolók tipikus (tanulatlan, proli) rétege vág vissza ezzel a “f.szhiány” rigmussal.


Miért vagy ennyire frusztrált kérdező? Csak nem…?!


#42

2022. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon felk**tátok a pedagógus néni agyát. Úgy látszik kijött az igazi énje😄😄
2022. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!