Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki vett már fel lakáshitelt?

Ki vett már fel lakáshitelt?

Figyelt kérdés

Lakáshutelen gondolkodunk egy ideje. Babavárót nem szeretnénk és nem is tudunk jelenleg igénybe venni.

Beszéltem egy bankban dolgozóval aki azt mondta szükséges önerő a lakáshitel felvételéhez. Ő azt javasolta hogy 1 meglévő gyermekünkre igényeljük a CSOK-ot önerőként. Viszont mondott nekem egy olyat hogy 180 napos tb jogviszony elegendő, ez meg is van. De ez akkor is hogyan működne? És ha csok nélkül szeretnénk felvenni akkor mi a lakáshitelnek a folyamata? Ő nagy körökben mondta el és nem is részletezte nekünk. Természetesen felkeresünk még más bankokat de érdekelne személyes tapasztalat. A ház értéke amit kinéztünk 5,8 millió forint (faluban). Köszönöm annak aki tud bármit mondani erről.



2021. okt. 5. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. Miért nem akartok CSOK-ot?

2. Csok mellé felvehetnétek 3%os csok hitelt.

3. A csok beleszámít az önerőbe.

2021. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma hogy nem akarjuk. Meglévő gyermek van már 1 és szeretnénk még ezért 2 gyerekre talán fel tudnánk venni, de ugye írtam ezt a 180 napos tb dolgot ezt nem értem és lehet hogy teljesíteni sem tudjuk.
2021. okt. 8. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!