Eltek tovabbiakban is a moratoriummal? Es ha ige miert?

Figyelt kérdés
Ugye csak le kell nyilatkozni ezzel megadva a kiskaput. Mi elni fogunk vele. Es azert mert van tobb hitelunk es szeretnenk kitorleszteni oket. Folyamatosan 1 hitelbe belefizetve. Bar kamatot kapunk ra. De ezzel az eletszinvonalunk novekedeset varjuk. 2-3 havonta egy kisebb kolcson kitisztazasat! hogyan velekedtek errol?
2021. szept. 30. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát a pontos számok ismerete nélkül nem tudok erre válaszolni. Ha te úgy ítéled meg, hogy így olcsóbban jössz ki, akkor lelked rajta. Én nem élek és nem is éltem a moratóriummal, mert nekem egyáltalán nem éri meg.
2021. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg kozel 300 000 koltunk torlesztokre. Ezt le tudnank minimalizalni 56 000 re . ( provident kolcsonoket fizetgetnenk ki.
2021. szept. 30. 10:40
 3/12 anonim ***** válasza:
És ha élsz vele, akkor mennyivel fognak megnövekedni a fennmaradók?
2021. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a sajat hiteleimrol szeretnek beszelgetni hanem arra lennek kivancsi ki hogy velekedik a sajat eleteben errol. Van e olyan ember aki szinten segitsegkent eli meg. Elnezest ha nem volt eleg ertheto a kerdesem!
2021. szept. 30. 10:47
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
300k hitel törlesztésre havonta........ Gratulálok, szép élet.
2021. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az durva. Ha ezt le tudjátok redukalni 56000 forintra, akkor tegyétek meg sürgősen.
2021. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszoltam az első válaszomban arra, hogy igénybe veszem-e. És nekem a kérdésed leírásából az jött le, hogy arról akarsz véleményt, hogy jó ötlet-e, amit ti csináltok, ezért volt a válaszom többi része rátok vonatkozó. Én személy szerint nem élném meg segítségként, mert hosszú távon csak rosszabbul járnék vele.
2021. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hosszútávon fizethetővé válik a hitelül, rövid távon meg lehet elhasalnak. Akkor melyikkel járnak jobban? Nyilván az elnyújtásnak vannak költségei, ha ezzel valaki tisztában van, okosan tud dönteni.
2021. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam az egyes válaszomban, hogy pontos számok nélkül erre nem lehet válaszolni. Van akinek simán beleférne a 300 ezres törlesztő havonta, nekik nyilván nem éri meg a moratórium okozta többletköltség. De nem tudjuk, hogy a kérdezővel mi a szitu ilyen téren. Nekem szerencsére csak egy 40 ezres lakáshitelt kell fizetnem, ezért semmi értelmét nem látom az én helyzetemben a moratóriumnak.
2021. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem éltem vele és nem is fogok. A munkahelyem ugyanúgy megvan, mint ahogy meg is volt, egyetlen hitelünk van, nem látom értelmét.

Aki hitelt hitelre halmoz, annak ilyen tekintetben biztos van értelme, de azért elgondolkoznék rajta erősen, hogy miért is alakult így az életem. Hogy lettem most ilyen fene tudatos, ha 300 ezernyi a törlesztője azoknak a gyorskölcsönöknek, amiket korábban igénybe vettem.

2021. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!