Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igényelhetem a moratóriumot...

Igényelhetem a moratóriumot 2022 márciusáig?

Figyelt kérdés
3 an élünk 1 háztartásban abból ketten keresünk viszont a másik fél elvesztette a munkáját és így egyedül maradtam és várhatóan jövőre tudna elhelyezkedni viszont tengnap jelentették be hogy csak rászurulók marathatnak a moratóriumban 2022 júliusáig viszont én csak márciusig igényelném
2021. szept. 8. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a nevén van a hitel. Ha ő megfelel a bejelentett feltételeknek, akkor lehet maradni a moratóriumban.
2021. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nevemen van
2021. szept. 8. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És a feltételeknek megfelelnél? Milyen kapcsolat van hármótok között? Az egyik egy kiskorú gyerek mondjuk? Vagy hogy vagytok, kik vagytok?
2021. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy jövőre tudna elhelyezkedni? Addig tiltja a vallása? Keressen munkát most.
2021. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig ki tiltja meg neki az álláskeresést? Igen igényelheted, de nagyon megszívatod magad vele.
2021. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap jött ki a rendelet miszerint ha csökkent a fizetésed, akkor élhetsz csak a hosszabbítással ha legalább 1 havi munkanélküli járandóságot kaptál, azaz magyarul ha munkanélkülinek bejelentettek. A hitel a te neveden van, és neked megmaradt a munkád, akkor nem élhetsz a moratóriummal, kivéve ha köz foglalkoztatott vagy vagy van egy 25 év nél fiatalabb gyereked.
2021. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vele egy háztartásban élő személynek csökkent a fizetése, vagy vele egy háztartásban élő személy volt álláskereső legalabb 30 napig, vagy jelenleg is az, akkor is igényelheti. A rendelet teljes egészében szerepel a magyar közlönyben, a nyilatkozat formanyomtatványa is megtalálható benne, ott világosan benne van.
2021. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!