Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nel a moratorium hosszabbi...

OTP-nel a moratorium hosszabbitasarol miert nincs kint semmi informacio?

Figyelt kérdés

Tudtommal egysegesen mindenkinek meghosszabbitottak oktober 31-ig es utana munkanelkulikent jogosultan igenyelhetem tovabb. Az OTP oldalan meg mindig szeptember 30 van kiirva es a szemelyi kolcsonomnel is oktober 12 a kovetkezo levonas kituzott datuma. Valakinek sikerult mar az OTP-nel ezt elintezni? Ilyenkor most mivan?

Penteken is fel oraig voltam vonalban de bsztak felvenni a telefont, szoval ne gyertek azzal, hogy hivjam fel oket, probalkozom. Addigis ha valakinek van errol infoja, megoszthatna itt, koszonom!



2021. szept. 19. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A het kozepen erdeklodtem voltlna a providentnel. Nekem annyit mondtak hogy ezek a hosszabbitasokrol szolo hirek csak szivargas. Majd ha a kozlonybe kiirjak akkor lep hatalyba. 1 het turelmet kertek
2021. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar benne van a kozlonyben en ugy tudom. Mindenesetre koszonom a valaszodat!:)
2021. szept. 19. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Október 1 és 31 között lehet igényelnia bankba néhol online is hogy november 1tol is a moratóriumba maradhass addig automatikusan jár
2021. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, mar frissitettek az informaciot! :)
2021. szept. 24. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!