Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki,segítség😔? Miért nem...

Valaki,segítség😔? Miért nem kapok hitelt ? 😔

Figyelt kérdés

Személyi kölcsönről van szó.

Például cofidisnél is megnéztem online bírálatot, de elutasít a rendszer. Pedig megfelelek mindennek:(

18évtől adják , én 22 vagyok.

Nettó 150ezer Ft-se várnak el,az van feltételeknél, de ha igen,még az se lenne baj, mert netto 170et kapok.

3 hónapos munkaviszonyt kérnek, nekem ez a 6.

Hitelem nincsen,semmilyen részlet fizetésem, se semmi adósságom se.

A törlesztő kalkulátor szerint kb 38 ezer ft lenne,erre töltöttem ki a bírálatot is.

Ugyan ez volt a k&h-nál is.. az ügyintéző 3x csinálta meg, és egyszerűen nem értette, minden adatom, papírom már ott volt pedig,Pestre is feltelefonált, de nem tudták ők se,mi az oka.

Valaki valamit? :( ki mit tudna ajánlani?? :(



2021. ápr. 8. 19:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
És másfél hét múlva nem ér rá? Gondolom nem kenyérre meg vízre kell.
2021. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
nyilván nem arra értettem, hogy akkor nem lenne jó. Csak akkor az OTP lehet szintén "akadékoskodna" hisz feltételeinek a 6 hónapnak kb az adott nappal éppen h átmennék, szerintem vissza is dobna a rendszer. Ezért is látok nagyobb esélyt olyan helyen ,ahol 3 hónapot kérnek.
2021. ápr. 8. 23:06
 13/33 anonim válasza:
Szia! Otpnél ha a a bankszámlakivonaton látszik 6 havi fizu onnantol kezdve jó vagy.esetleg nem szoktál szerencsejátèkozni? Mert sok bank instant elutasít ha lát a kivonaton ilyesmit pl sportfogadás online lottó stb... illetve ezt a 170 nettót teljesen egèszèbe számlára kapod?
2021. ápr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Szia!

7. hónapban kapom meg ugye a 6.havit majd. Az idő még kicsit,de egyébként nem, nem szoktam ilyesmit soha.

Illetve igen,számlára kapom:)

2021. ápr. 9. 15:20
 15/33 A kérdező kommentje:
UniCredit Bankrol kinek mi a véleménye?
2021. ápr. 9. 20:36
 16/33 anonim ***** válasza:

Cofidis oldalán ez áll:


Hitelfelvétel követelmények:

*Saját(cofidis) bankszámla szükséges, bankváltás nem szükséges

*70.000 Ft nettó minimum jövedelem vagy nyugdíj szükséges

*Minimum 3 hónapos munkaviszony vagy nyugdíj

*Állandó Magyarországi bejelentett lakcím

*Betöltött 18. életév

*Saját telefonszám


Ezek közül minden megvan?

2021. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Igen, minden megvan.

A nettó jövedelem 170 ezer ft.

Munkaviszony bőven.

Lakcím nyilván, 22 éves vagyok.

Telefonszám nyilván.

Írtam nekik,azt mondták sajnos nem értik ők se.

K&h ugyan ez,ők az ügyintéző többször is próbálta.

Takarékba voltam,az valami katasztrófa,hagytam is.

Cib bank kér adóstársat, és akkor se biztos,hogy elfogad a gép,mert egyenlore ott is elutasított.

Most megyek tovább többi bankhoz:)

2021. ápr. 11. 21:11
 18/33 anonim ***** válasza:
Cofidisnél vezetett bankszámla? A lista szerint az is kell.
2021. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Mindegyik banknál feltétel a náluk vezetett bankszámla. Ezért ha nincs náluk ,át kell vitetni, nyitni ott, és jövedelmet is kérik átvitetni.

Ez mindenhol igy van. Kivéve cetelem, ha jól tudom, de az más bank, mint pl az OTP,cib,erste és stb..

Illetve cofidis annyira nem izgat már, mert beszéltem velük. Nem tudják miért van, de a rendszer elutasít, pedig mint említettem mindennek megfelelek. Mondták írjunk mellé adóstársat, hátha elfogadja, mert lehet fiatal vagyok és azért.. de mondtam nem, így elköszöntünk.

Megyek másfelé most hét elején, eléggé úgy néz ki sikerül egyik banknál.

2021. ápr. 11. 21:34
 20/33 anonim ***** válasza:

Az a baj, sajnos az ügyintézők sem tudják/látják, miért nem lett elfogadva.

Esetleg kérj kölcsön a szüleidtől, hátha segítenek.

2021. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!