Melyik banknak vannak a leglazább követelményei?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, soha életemben nem vettem még fel kölcsönt. 2 éve van folyamatos munkaviszonyom.

Tegnap mentem a bankomhoz, 2 milliót szeretnék felvenni suli miatt, de nem adtak. Felhívtam más bankot is, de ott is visszautasította a rendszer a kérelmem. Fogalmam sincs miért.


Melyik banknál tudnék hitelt felvenni?


Köszönöm előre is!



2021. márc. 5. 07:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a KHR-ben nincsen rólad olyan bejegyzés ami gondot jelent és bejelentett fix jövedelmed van, próbaidő már letelt, meg nincsenek olyan okok amik miatt nyilvánvalóan kizáró, akkor az érdekes helyzet.


A havi törlesztő mennyi lett volna a hitelnél? Mert ha túl magas akkor a bank azért nem adja meg. Vagy a törvény miatt meg sem teheti, ha akkora, vagy ő ítéli meg úgy hogy nem lesz rendben.



A járvány meg a gazdasági károk miatt vannak szektorok amiket tiltólistára tettek. Aki ott dolgozik nem kap hitelt.

Vagy ha nem is teljes tiltólista, de nekik nehezebben, rosszabb feltételekkel, több garanciával hiteleznek.


Mondjuk egy városi tömegközlekedési cég érthetetlen, hogy miért esik ebbe.

2021. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem azért tiltólistás a BKV, mert rengeteg bevételtől esett el az elmúlt években, idén se lesz jobb a helyzet. Sőt, mivel a kormány ki akarja véreztetni a fővárost, ezért még azvis elképzelhető, hogy leépítés lesz a BKV-nál.
2021. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Önmagában az, hogy hosszú ideje 20 óra után kijárási tilalom van és sokan home office dolgoznak, elég ahhoz, hogy a tömegközlekedésben dolgozók egy részére ne legyen szükség, így akár leépítés is várható, ezért most kockázatos ágazatnak minősül a tömegközlekedés.
2021. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

#12


"mivel a kormány ki akarja véreztetni a fővárost"


Azért a bankokban annál értelmesebb emberek dolgoznak hogy ilyen ócska politikai demagógia vezérelje a döntéseiket.


Az egy dolog hogy te elhiszed de ott ennél komolyabb munka folyik komolyabb emberekkel.

2021. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

14-es: a bankok is látják hogy sok pénztől esik el a BKK és a BKV is, valamint jelentősen lecsökkent az állami támogatás mértéke.

ja és pont, hogy komolyan veszik a politikai demagógiákat, főleg ha kormányközeli a bank, mert tudod van abból is bőven ;)



annyira okosnak hiszed magad, közben szart sem tudsz a bankok működéséről és hogy mi megy a háttérben. na se baj, nem egy ligában játszunk maradjon annyiban, maradj meg hülyének amilyen most is vagy.

2021. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15-ösnek:


Ilyenkor azt kellene kérdezni, hogy mi a végzettséged és mi a foglalkozásod, és utána el lehetne beszélgetni, arról, hogy ki mennyit tud a bankok működéséről.

De egy ilyen anonim oldalon ennek nincs értelme. Itt úgyis akkorát hazudsz amekkorát akarsz.


Ha kicsit is szakmai lennél, nem írnál ilyen hülyeségeket, de nyilván erre most tromfolsz majd valamit.



Biztos nem akarod tudni, de elmondom neked, hogy sok banki szakember is egyetért a kormány gazdaságpolitikájával, pénzügyi stabilitás érdekében tett intézkedéseivel illetve a jegybanki monetáris politikával, akik amúgy nem szeretik a Fideszt. Társadalmi kérdésekben abszolút a Fidesz ellenzéke, de az említett szakpolitikai kérdésekben mégis elismerik a kormány intézkedéseit, még úgy is, hogy korruptnak nevezik.


Hogy miért? Éppen azért mert szakemberként látják.

De nyilván téged ezek úgysem érdekelnek.



Azt, hogy nem egy ligában játszunk, én bóknak veszem. Köszönöm.

Örülnék, hogy te is elismered, csak sejtem, hogy nem a megfelelő előjellel.


Ha gondolod vágj még ide valami sértést, az internet mindent elbír, de inkább menj te is meg én is és mindenki beszélgessen a saját ligájában.

2021. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Jah, azért koptak ki a nevesebb közgazdászok a kormány környékéről, mert annyian egyet értenek velük.
2021. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

12, 15, 17 nyilván ugyanaz a személy.


Azért látszik, hogy amikor a 16-ostól kicsit is komolyabb választ kap és szembetalálkozik azzal, hogy valaki tud is valamit akkor már csak ilyen odavágott mondatra futja, de nem tud érdemben reagálni.


Ez a gyakori színvonala, előtte ő próbálta játszani, mintha szakember lenne és ő nem egy ligában játszik a másikkal, aztán belátta, hogy mikor kell abbahagyni, de azért azt meg úgy akarja, hogy a végén még nagyképűzik.


Egyébként ez a honlap nagyon ilyen lett.

2021. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A 17 én vagyok, a 12 és a 15 nem. De nagyon szép elmélet lett volna.
2021. ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor pedig miután valaki picit is komolyabb, értelmesebb választ adott neki és rájött, hogy tényleg nem egy ligában játszanak, csak nem ő van felül, belátta, hogy jobb ha elkullog.
2021. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!