Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis áruhitelre szeretnék...

Cofidis áruhitelre szeretnék számitógépet venni! Mik a követelmények?

Figyelt kérdés

5 hónapja dolgozok, a keresetem a minimál bér (74 000) fölött egy kicsit (85 000 körűl max.)... 18 hónapra szertnék 250 000 ft értékű asztali pc-t venni 25% thm-el, így a törlesztő részlet 20 000 körűl van.

Viszont a feltételekről nem találtam semmit. Szerintetek megadnák?



2016. dec. 27. 23:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Áruld már el légyszives, hogy ha minimálbért keresel mi a búbánatos pitsáért akarsz te 250e forintos gépet? Hihetetlen ez a pénzügyi sötétség az országban. Aztán mikor elúsztok akkor majd mindenkire köpködtök, csak ti nem tehettek semmiről, szegény áldozatok.
2016. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk mert egyetem mellett keresek ennyit. 18 hónapig lakok még kb. a szüleimmel, eddig tudom biztosan fizetni azt a havi 20ezret. Áruld már el, ha valakinek több pénze van, akkor mi az istennek folyamodna hitellel való vásárláshoz?

Valamint azt is, ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor minek írsz egyáltalán?


Amikor nem diákként dolgozok majd, akkor keresek majd 350 000 körűl. Szted miért vennék valamit úgy hitelre?

Viszont az még skára van és nekem most van szükségem egy közepes árú számitógépre. (igen, ez messze nem drága)

2016. dec. 27. 23:16
 3/18 anonim válasza:
19%
megadják simán, de amúgy első hozzászóló honnan tudod hogy esetleg nem csak minimálbérre van bejelentve? orbánisztánban ez gyakori....
2016. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Jaj hagyjuk már ezr az orbánozást. Mert az előző kormányzatoknál mindenki be volt jelentve rendesen ugye?:D mindegy ti életetek, jó szórakozást, jó paanszkodást kivánok a jövőben is meg sok értelmetlen hitelt.
2016. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

És szerinted mit csináljon az ember, ha valamire szüksége van, de ilyen árakés fizetések melett ne tudja, csak hitelre megvenni?!

És amúgy, ha én kellőképpen átlátom a helyzetet és tudom, hogy ezzel semmilyen kockázatot nem vállalok?

2016. dec. 27. 23:25
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Magyarország 95%-a síkhü..khmm, pénzügyi analfabéta. Ne állj le senkivel vitatkozni pénzügyekben, főleg ne a gyakorin.
2016. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Milyen munkával fogsz 350.000-et keresni?
2016. dec. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
0%
orbán az aki milliókat hagy éhenhalni vagy lakás nélkül... az egészségügy, az oktatás romokban, virágzik a korrupció... az adók nálunk a legnagyobbak de a fizetések sehol, itt az állam lop az egyéntől, az egyén lop az államtól, midnenki mindenkit meglop
2016. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Kedves első, szerintem kár a gőzért, van aki csak a saját hibájából tanul vagy még abból sem. :) Hidd el, szélmalomharc mások pénzügyi tudatosságáért küzdeni, a lényeg csak annyi, hogy a tiéd legyen rendben, esetleg a családodé és barátaidé. A többiek meg úgy vágják maguk alatt a fát, ahogyan nekik jól esik.


"És szerinted mit csináljon az ember, ha valamire szüksége van, de ilyen árakés fizetések melett ne tudja, csak hitelre megvenni?! "


Kérdező, van az úgy, hogy a lehetőségeid nincsenek összhangban a "szükségleteiddel".

2016. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Előző, haminimálbért keresel, akkor egy negyedmilliós faxa gépállat nem szükséglet, hanem vágy.

Ha a minimálbéresnem szüksége van egy gépre, akkor spórol rá, legalább a felét, és vesz egy használtat 80 ezerért. Na, ez a szükséglet kielégítése.

Ha esetleg főhősünk egyéni vállalkozó, aki megrendelésre CAD tervezéssel és modellezéssel foglalkozik, azaz termelőeszköz számára a negyedmillás gép, akkor elnézést kérek, ez esetben ez valóban szükséglet.

2016. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!