Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki átutalási követelmény?

Banki átutalási követelmény?

Figyelt kérdés
Szeretnék banki átutalással fizetni, ahhoz hogy részt vehessek egy rendezvényen, a kérdésem az lenne, hogy hogyan működik, személyesen is belehet fizetni, és 18 év felüli fizetheti be, kell hogy legyen bankkártyám? a válaszokat nagyon szépen köszönöm

2014. júl. 26. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha átutalni akarsz, ahhoz kell legyen bankszámlád.

Készpénzt befizetni viszont tudsz a kedvezményezett bankszámlájára, de csak az adott bankban.

2014. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, és én 17 évesen is befizethetem az adott bankban, az adott bankszámlaszámra?
2014. júl. 28. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen
2014. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. júl. 28. 11:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Abban még tudna segíteni, hogyha bemyegyek abankab, mit mondjak? hogy befizetni szeretnék egy összeget egy bankkártyára?
2014. júl. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!