Melyik banknak vannak a leglazább követelményei?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, soha életemben nem vettem még fel kölcsönt. 2 éve van folyamatos munkaviszonyom.

Tegnap mentem a bankomhoz, 2 milliót szeretnék felvenni suli miatt, de nem adtak. Felhívtam más bankot is, de ott is visszautasította a rendszer a kérelmem. Fogalmam sincs miért.


Melyik banknál tudnék hitelt felvenni?


Köszönöm előre is!



2021. márc. 5. 07:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Provident, Cofidis, mert ezek szerint a bankoknál hitelképtelen vagy.
2021. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
A legfontosabbakat nem írtad. Melyik szektorban dolgozol és mennyi a jövedelmed?
2021. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ja igen bocsi.


A fizum 180-200 ezer körül van, és állami cégnél dolgozom. A BKV egyik alvállalatánál.

2021. márc. 5. 08:02
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

elsőként menj be a bankodba, és kérd ki a KHR történeted (a bankban tudod kezdeményezni, de a KHR fogja megküldeni)


Lehet, hogy van valami, amit elfelejtettél, vagy akár egy műszaki hiba miatt felkerültél. Nézz utána, hogy ott tiszta vagy e.

2021. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat
2021. márc. 5. 08:49
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem érdemes komoylabban puhatolózni, hogy mi lehet az oka. Én épp egy sikeres hitelbírálat után vagyok (lakást vettem), de stresszes volt, és nagyon utánajártam a bankok minden kínjának.


Olvastam olyat is, hogy ha adott banknál a családodnak van negatív infója (a lakcímedre bejelentett személyeknek), akkor a te kérelmed is megy a kukába. Ez persze csak akkor, ha annál a banknál van, különben nem látnak rá..


A személyi hitel pedig fedezet nélküli, így eleve nagyon szigorú a bírálat.

2021. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Jelen pillanatban a közlekedés, mint munkáltató, bármíj hihetetlen, több bankban is tiltólistás.
2021. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bármíly :)
2021. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem érdemes komoylabban puhatolózni, hogy mi lehet az oka"


Teljesen felesleges komolyabban puhatolózni, a bankok logikos okokból üzleti titokként kezelik, hogy kinek adnak és kinek nem hitelt, valamint azt is, hogy mi az elutasítás oka.


Ha nagyon nyomulsz, akkor az ügyintéző lehet, hogy leráz valamivel, de valójában még ő sem tudja az okot, csak annyit mond neki a rendszer, hogy el vagy utasítva.


Az egyetlen ami tényeg kézzelfogható, az a KHR történeted

2021. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Diákhitel nem opció?
2021. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!