Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki bankban tartja a pénzét...

Aki bankban tartja a pénzét az nem fél?

Figyelt kérdés
Az egyik hogy a nav láthatja ha kíváncsi rá hogy mennyid van, mire költesz és minden vételednek örökre nyoma lesz, a másik hogy a nav bármikor zárolhatja a pénzedet, akár teljesen félreértésből vagy ha nyomozás van
2021. febr. 7. 21:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19-20, szerintem lesz is hiperinfláció, de sehol nem mondtam, hogy valami jelentős készpénz-összegről lenne szó.
2021. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mennyi beteg ember van az hihetetlen.

Hiperinfláció mi?

Aztán ti mint nagy jósok mikorra várjátok? Jövő hétre? Vagy nyárra? Vagy 2134.re?

2021. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

@14:12


Félre érted pubi.


Pont ez a lényeg, hogy hiperinflációra is kb annyi az esély, mint hogy valakinek befagyasztja a nav a számláját, mert a 120e Ft-os operátori fizetése mögött valami hatalmas milliárdos adócsalást sejt...

2021. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22. nem jós senki sem, csak vagy nyitott szemmel jár a világban vagy szakértő vagy hallgat a szakértőkre.

sehol sem mondtam azt sem, hogy "tuti lesz hiperinfláció, meneküljön mindenki", hanem azt mondtam, hogy "szerintem lesz" - ha te ezt nem tudod megkülönböztetni a jóslástól, akkor az értő olvasásig sem jutottál el, nemhogy egy témában további ismereteket szerezz.

én pl. a 2020-as helyzetet is 2016-ban már 2017-18-ra tippeltem, aztán mégis tévedtem pár évet. senki sem jós, a szakértők sem fogják tudni neked megmondani, hogy valami mikor fog bekövetkezni, ha bekövetkezik, csak valószínűsíteni tudnak a múlt és a jelent bizonyos folyamatai alapján. és ezek alapján volt, aki tavaly szeptemberre már hiperinflációt mondott, volt aki 2021 végére tette, én hajlok arra, hogy azoknak higgyek, akik 2023-2025 közé teszik. persze, ha bekövetkezik egyáltalán, de eléggé hihető, hogy olyan dolgok indultak be, amik megállíthatatlanul erre visznek.


persze te ettől még gúnyolódhatsz tovább nulla ismereti háttérrel, így is lehet, vagy akár utána is nézhetsz a témának és kialakíthatsz egy saját véleményt, ami attól még lehet ellentétes, de legalább nem csak hőbörgés (már ha van erre igényed, de megértem, ha nincs, sokan élik így az életüket).

2021. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!