Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki bankban tartja a pénzét...

Aki bankban tartja a pénzét az nem fél?

Figyelt kérdés
Az egyik hogy a nav láthatja ha kíváncsi rá hogy mennyid van, mire költesz és minden vételednek örökre nyoma lesz, a másik hogy a nav bármikor zárolhatja a pénzedet, akár teljesen félreértésből vagy ha nyomozás van
2021. febr. 7. 21:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

Vaj van a fejeden?

Normális hétköznapi embernél fel sem merül, h nyomozás indul ellene..

2021. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Paranoiás vagy, senki nem zárol semmit. Értelmes ember nem fél ilyentől
2021. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mert fizetek adót.
2021. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Reggeltől estig nézheti a NAV a bankszámlámat, semmi törvénytelent nem tettem, és minden bevételem és kiadásom teljesen szabályos. Cserébe, mivel nem bújkászó vagyok, és az adóimat meg a TB-met is rendesen fizetem, ha megérem, rendes nyugdíjam lesz!
2021. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként azt sem igaz, hogy a NAV látja a költéseidet.
2021. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem bankban tartja nem fél, hogy a betörők elviszik?
2021. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%
Volt itthon 4 millióm, uhh, jött velem ha utaztam, bankba nem mertem betenni mert féltem látja a NAV és ez a pénz külföldi melóból volt. Nah, hála a munkanélkülisegnek és betegségemnek már feléltem 6 év alatt , de ha most lenne bankba tartanám olyan számlán amihez nincs netbank meg kártya és lenne még egy számlám amin annyit tartanék ami kell egy pár hónapra. Egyik rokonomtól 1 milliót szedett le egy csaló link a netbank nevében..
2021. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

"Az egyik hogy a nav láthatja ha kíváncsi rá hogy mennyid van, mire költesz és minden vételednek örökre nyoma lesz"


Had lássa, nincs különösebb titkolni valóm.


" a másik hogy a nav bármikor zárolhatja a pénzedet, akár teljesen félreértésből vagy ha nyomozás van"


Ilyen alapon a kommandó is rád törheti az ajtódat hajnalba, betuszkolnak egy kocsiba és zárkába csuknak teljes "tévedésből". De erre mennyi reális esély van?


Ha "tévedésből" rád töri a kommandó az ajtót, akkor az otthon található kp-d is lefoglalhatja lehetséges bizonyítékként. Szóval ha ettől félsz akkor ásd el a pénzed egy lakatlan szigetre.


Amúgy ahogy előttem is már mondták az egész kérdés egy paranoid hülyeség.

2021. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Hol tartanád, a párnahuzatban?
2021. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Nem félek, nem vagyok bűnöző.
2021. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!