Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi az esélye, hogy nyerek...

Mennyi az esélye, hogy nyerek gépkocsinyeremény betéttel? Van aki már nyert? Esetleg lehet, hogy már nyertem csak nem tudok róla?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

"Mennyi az esélye, hogy nyerek gépkocsinyeremény betéttel?"

Én 10 évig hagytam benne a pénzem (a legmagasabb, 50.000 Ft-os betétet vettem meg, amivel elvileg a legnagyobb az esélyem a nyerésre). A végén visszaváltottam, mert semmit sem nyertem vele, csak a pénzem inflálódott. Igazából az a legnagyobb probléma, hogy azt sem lehet tudni, milyen szisztéma szerint sorsolnak, úgyhogy nagyon esélyekről sem beszélhetünk.


"Esetleg lehet, hogy már nyertem csak nem tudok róla?"

Töltsd le a mobiltelefonos applikációt és akkor nem maradsz le, ha nyertél!

2021. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem semmi esélye. Csak rá vesznek hogy add kölcsön nekik a pénzt.
2021. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Az autónyeremény a legrosszabb "befektetések" egyike!

Átvágás! (az is!)

2021. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
22 éves koromban vettek a szüleim pár darab autónyeremény betétkönyvet nekem. Soha nem nyertem egyikkel sem. 51 éves vagyok...
2021. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szex hashtag? :D
2021. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki.

Ha eliszod, akkor is jobban jársz!

(prostira már nem elég!)

2021. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

"Vedd ki."


Minek? Semmire nem elég, kb. 20 ezer forintnyi összegről van szó. Nincs rossz helyen, hátha közben mégiscsak "beesik" egy új autó általa. Nem vagyok hajlandó elinni egy új autó árát. :) :D

2021. febr. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hátha.

A hit megtart, a hit örök...

Aha.

2021. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Most komolyan 8-as válaszoló!


Téged fusztrál, hogy nekem az a 20 ezer forintnyi összeg jó helyen van gk. nyereménybetétkönyvben? Ha soha nem nyerek, sem érdekel, hogy ott van.

Nálam ez pont nem hit kérdése, hanem "érdektelenség". :)


Ne ragozzuk tovább! Jó?

2021. febr. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Szüleim kétszer nyertek. Egyszer úgy, hogy kollégákkal 10en vették x betétet. Majd elosztották a nyereményt és utána szüleim külön maguk raktak be párat. Az első húzásnál nyertek. Nagyon szerencsések voltak, el se hitték. Az egyik kollégájuk elkísérte őket. Szegényt ette a fene mert szüleim előbb voltak eggyel a sorban. Ha utána jöttek volna, ő lett volna a nyertes. Nekem is van betétem, 200ezer Forintnyi, de még nem nyertem sajnos.
2022. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!