Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi diákhitelt éri meg...

Mennyi diákhitelt éri meg felvenni így?

Figyelt kérdés

Idén fogok felvételizni egyetemre. A városban ahol lakok van egy jó egyetem, a szak is nagyon jó itt, amire menni szeretnék. Szeretek ebben a városban élni, nem vágyok máshová, viszont a szüleim nem nagyon fognak támogatni, így biztos, hogy diákhitelt kell majd felvennem.

Nagyon nem szeretek itthon lenni, viszont ahhoz, hogy albérletbe költözzek, nagyon sok hitelt kellene felvennem. A kollégium jóval olcsóbb lenne, azt még tudnám belőle fizetni, viszont 10 km-re lakunk tőle. Plusz szerintem átlagos az anyagi helyzetünk, van egy lakásunk is.

Ti felvennétek annyi hitelt, hogy egy szobát tudjatok bérelni?

Szeretnék majd dolgozni egyetem mellett, de nem erre szeretném alapozni a terveim. Mérnöknek fogok továbbtanulni.


2021. jan. 6. 18:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20-as, ferfi vagy, igaz? :D En no vagyok, es az meg kb mindegy is, mivel furdok, de az arcomra nem kenek barmit. Talan meg itt is tudnek sporolni, ha megelegednek egy 300 forintos tusfurdovel, nem sminkelnek es nem hasznalnek semmit az arcomra, csak akkor meg belefulladnek a pattanasokba.

Nekem nincs hova hazamennem hetvegen, tehat ha en nem fozok magamra, akkor nincs olyan, hogy anya majd megpakol koliba kajaval, es 2 napig csak eszek otthon (mert igy lehet kibirni a hetkoznapokat szar kajan szerintem). A munka meg a tanulas miatt ennem kell, kulonben nem lenne energiam egesz nap porogni, igy nem elhetek zacskoslevesen, nekem az nem megy.

2021. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok férfi. Az arcomra nem kenek semmilyen kencét, egy tusfürdő palmolive meg elég sokáig. Kaját sem vittem otthonról, nem eszem maradékot, nem szeretem. Bár zacskós levest is csak egyetem után kóstoltam meg, mikor elmentem a nissinhez dolgozni
2021. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!