Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bank és én nem tudunk...

Ha a bank és én nem tudunk megállapodni,akkor fizetési meghagyás jön a közjegyzőtől ugye?És,ha van olyan papír,amivel tudom igazolni,hogy az anyagi lehetőségeimhez mérten meg akartam állapodni,és ellent mondok a fizetési meghagyásnak (bővebben lent)

Figyelt kérdés

...akkor bírósági perré alakul igaz?De,ha nincs papírom,amivel ellent tudnék mondani,akkor jön a végrehajtás,igaz?

Ha perré alakul,akkor a bíróság el fogja fogadni a banknak felajánlott 5 éves részletfizetésem,amit a fizetőképességem megenged?(Milliókról van szó,nem száz-kétszázezerről.)



2020. aug. 19. 09:53
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

#38, megismetelnem, amit mas mar megprobalt elmagyarazni neked: ezt az oldalt tobben is hasznaljak. En nem az vagyok, aki rosszat kivant volna (sot, en meg no sem vagyok). Kar, hogy lathatoan hiaba probaljak tobben elmagyarazni a dolgokat, meg ilyen alap dolgok sem mennek at.


Az IQ-drol amugy az iraskeped is sokat elmond. Mint egy 14 evese...


Ui: Ez a kóros (majd’ minden hozzaszolasodban szerepel) prolizas nalad valami kisebbsegi komplexust takar vajon? Lathatoan nagyon beakadt a lemez...


Ui2: Az hogy valaki hol el, az finoman sem mond semmit a kvalitasairol. Lehet valaki takarito vagy mosogato Angliaban vagy Nemetorszagban, es kereshet kevesebbet, mint idehaza egy komuves, fejleszto vagy egy egyszeru szemelyzetis, de ami meg biztosabb, hogy az agyi kapacitassal aztan plane nincs kapcsolatban. (Lasd a rengeteg ketkezi segedmunkast, akik finoman szolva nem szellemi munkara vandorolnak ki...)

2020. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!