Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bank és én nem tudunk...

Ha a bank és én nem tudunk megállapodni,akkor fizetési meghagyás jön a közjegyzőtől ugye?És,ha van olyan papír,amivel tudom igazolni,hogy az anyagi lehetőségeimhez mérten meg akartam állapodni,és ellent mondok a fizetési meghagyásnak (bővebben lent)

Figyelt kérdés

...akkor bírósági perré alakul igaz?De,ha nincs papírom,amivel ellent tudnék mondani,akkor jön a végrehajtás,igaz?

Ha perré alakul,akkor a bíróság el fogja fogadni a banknak felajánlott 5 éves részletfizetésem,amit a fizetőképességem megenged?(Milliókról van szó,nem száz-kétszázezerről.)



2020. aug. 19. 09:53
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Azt hiszem magadra hagylak és sírok a nevetéstől :D
2020. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

#31

Nevess is,más okod úgysincs rá ,ugyanis te is csak egy proli vagy. ;) Nem véletlenül irigykedtél,és kívántál rosszat.Ismerem a te fajtádat (is). ;) De állítom még csúnya is vagy. :'D Mivel,hogy tuti pasi vagy.Jó szar lehet neked. :D

2020. aug. 24. 14:35
 33/41 A kérdező kommentje:
Ja,hogy te is a másik vagy,és csak szimplán kommentelted,hogy megvagy a proli életeddel.Még ez lehet egy opció.De amúgy tutira te is pasi vagy.haha
2020. aug. 24. 14:36
 34/41 anonim ***** válasza:

:D Nő vagyok, csak az nem látszik a felkiáltójelekből :D

Nő, proli, szép meg minden. Az én életem is kemény, hogy egy ilyen 'okos férfival' társalgok, de én legalább kinevetem saját magamat is, nem csak téged :D

2020. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

#34

Nem vagyok férfi szerencsére. ((: És még szép is vagyok,de proli az nem,úgyhogy elégedett vagyok magammal nyugi. ;)

Aki meg ismeretlenül rosszat kívánt (bármelyik 4 pipás kommentelő is volt) az elmehet a fszba!Én nem kválkodtam,meg mi nem loptuk a pénzt úgy,mint,ahogy sokan teszik.Azokra bezzeg nem irigy,pedig hányszor több milliójuk van,minth nekem valaha is lesz... Na igen,ilyen a magyar mentalitás,a magyarok kb 90%-a ilyen,és nagyon is örülök,hogy már nem "kell" Mo.-n élnem. ;) ;)

2020. aug. 24. 14:41
 36/41 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy ezekbol a “minosegi” riposztokbol kb annyi jon le nekem, mintha egy kb 14 eves gyerek irogatna itt a valaszoloknak...


Most vagy tenyleg annyi vagy szegenyke megallt a szellemi fejlodesnek eme szintjen.

2020. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

36-os. El lett magyarázva neki értelmesen.

Kötött egy megállapodást, amit nem tartott.

Aztán módosítani akarja, amit nem is fizetett és bíróságra akarja vinni, mint örökös, aki elfogadta az örökséget.

Azt gondolja, hogy elég a fizetési hajlandóság. Nem elég, fizetni is kell, ez sehol nem állja meg a helyét, hogy kapott egy fizetési kedvezményt, de nem fizeti , de az ő kénye-kedve szerint szeretné, hogy módosítsák.

Időhúzás, semmi más.

2020. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

#36

Te álltál meg prolikám.Nem véletlen kötözködsz.Savanyú neked a szőlő.Azért kívántál rosszat is egy ismeretlennek,mert nem ízlik neked a savanyú íz.

Egyébként pedig mindenkinek olyan a stílusa,amilyen.De ne aggódj,IQ-gondokkal maximum te küzködsz,én anno lemérettem szakemberrel,mert érdekelt,és képzeld el nem az jött ki,hogy retardált vagyok,mint te. :O :O ahahahahaha

2020. aug. 24. 15:30
 39/41 A kérdező kommentje:

#37

Tévedsz,nincs megállapodás kötve.Nyilván akkor azonnal jó helyzetben lenne a bank,ha egy hivatalos megállapodás után nem teljesítenék.Akkor nem lenne miről beszélni. :'DD

2020. aug. 24. 15:32
 40/41 A kérdező kommentje:
Pontosabban *nem teljesítenék a megállapodás szerint
2020. aug. 24. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!