Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bank és én nem tudunk...

Ha a bank és én nem tudunk megállapodni,akkor fizetési meghagyás jön a közjegyzőtől ugye?És,ha van olyan papír,amivel tudom igazolni,hogy az anyagi lehetőségeimhez mérten meg akartam állapodni,és ellent mondok a fizetési meghagyásnak (bővebben lent)

Figyelt kérdés

...akkor bírósági perré alakul igaz?De,ha nincs papírom,amivel ellent tudnék mondani,akkor jön a végrehajtás,igaz?

Ha perré alakul,akkor a bíróság el fogja fogadni a banknak felajánlott 5 éves részletfizetésem,amit a fizetőképességem megenged?(Milliókról van szó,nem száz-kétszázezerről.)



2020. aug. 19. 09:53
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

"Az nem fizetesi hajlandosag, hogy az orokleskor elfogadott felteteleket nem akarod teljesiteni, a konnyitett is elutasitod (csak jelzem, hogy ezzel itt a bank ezzel kipipalta a megallapodasra torekvest.) es te akarod megmondani, hogy majd te hogyan fizetsz."

Te nem tudod mit beszélsz 12-es. :'DD

Nem volt semmilyen feltétel örökléskor,csak annyi,hogy a banknak felelek a tartozás összegével.DE utána van a konkrét megállapodás,ÉS senki nem utasított el semmit.Én írok mindig javaslatot,amit a bank vagy elfogad vagy nem.Neked sem volt még semmi ilyesmi ügyed,ahogy látom,de a nem létező észt azért próbálod osztani. :'DD

2020. aug. 24. 13:25
 22/41 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem irigykedik rád, főleg nem a 'vagyonod' miatt, de az a rossz hírem, hogy az eszed miatt sem.

Teljesen nyugodt vagyok az árverés miatt, nem az én ingatlanom.

Húzd az időt, amennyire csak lehetséges, de ahogy mondod, van ám neked saját ügyvéded... vagy jogászod. Ha tudod mi a különbség közöttük feltéve?!

Elhiszem, hogy fájnak a tények, meg kell emészteni és egy nálad sokkal okosabb emberrel beszélni kell, aki konyhanyelven elmagyarázza a fenti válaszokat.

2020. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

#21

Nagyon is megérdemelted,amit írtam miután ismeretlenül rosszakat kívánsz!Hogy jössz hozzá te kis irigy proli?!Na várj segítek,és megmondom,sehogy!;)

2020. aug. 24. 13:26
 24/41 A kérdező kommentje:

#23

Jobban tudom,mint azt valaha is képzelnéd!Tudod én nem egy lakótelepi proli vagyok ám.(;

Nem minden jogász ügyvéd,de minden ügyvéd jogász prolikám!;)

2020. aug. 24. 13:28
 25/41 anonim ***** válasza:
Pfúúú, kemény életed lehet...
2020. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

"Elhiszem, hogy fájnak a tények, meg kell emészteni és egy nálad sokkal okosabb emberrel beszélni kell, aki konyhanyelven elmagyarázza a fenti válaszokat."

Álmaidban,mert végül úgyis nyerek,de majd tájékoztatlak "drága". ;)


Kemény életed neked lehet(ett) egy lakótelepi proliként meg szar is lehet egy irigy,rosszindulatú embernek lenni,amilyen a magyarok nagy része is. ;)

Nem baj,ettől az évtől már nem Mo.-n élek,tehát teljesen elégedett vagyok. ;)

2020. aug. 24. 13:32
 27/41 anonim ***** válasza:

Nagy veszteség leszel kis országunknak szó, mi szó :D

Te sértegetsz mindenkit, nem zavar?

Én szeretek lakótelepi proli lenni, mi közöd hozzá?

Az én lakásom, az én proliságom...

2020. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

#28

Na csak kibújt a szög a zsákból. :'DDD

Tudtam én,hogy irigy vagy.Ne aggódj nem volt nehéz rájönni,mert nem te voltál az első ilyen rosszindulatú irigy kutya az életemben. :'D Csak,hogy engem ez nem zavar,ugyanis végre Mo.-mentes életem van,jól nézek ki és még proli sem vagyok,szóval minden király. ;)

2020. aug. 24. 13:37
 29/41 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gáz? Hogy én nem az a válaszoló vagyok, akire prolizol :D

Okostojás...

2020. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Mindegyiknél 4 pipa van. -.- Akkor döntsd el te éppen ki kommentel,ha csak 4 pipát látsz a kommentnél.

Egyébként pedig,ha te vagy az utolsó,aki rosszat kívánsz,akkor bizony te is irigy vagy,és gondolom nem azért,mert van mondjuk 2 hoteled saját tulajdonban. ;) :'DD

2020. aug. 24. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!