Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bank és én nem tudunk...

Ha a bank és én nem tudunk megállapodni,akkor fizetési meghagyás jön a közjegyzőtől ugye?És,ha van olyan papír,amivel tudom igazolni,hogy az anyagi lehetőségeimhez mérten meg akartam állapodni,és ellent mondok a fizetési meghagyásnak (bővebben lent)

Figyelt kérdés

...akkor bírósági perré alakul igaz?De,ha nincs papírom,amivel ellent tudnék mondani,akkor jön a végrehajtás,igaz?

Ha perré alakul,akkor a bíróság el fogja fogadni a banknak felajánlott 5 éves részletfizetésem,amit a fizetőképességem megenged?(Milliókról van szó,nem száz-kétszázezerről.)



2020. aug. 19. 09:53
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Az hol könnyített,ha még abba sem egyezik bele,hogy 5 évig havi 50 ezres részlettel kifizetem meg pár százezer egyösszegű kezdettel?

De mondom,öröm lesz nekem látni,amikor a bank fizeti az ügyvédi munkadíjat a semmiért.Remélem jól lehúzza őket valami gerinctelen ügyvéd.😄😄

2020. aug. 19. 19:16
 12/41 anonim ***** válasza:
90%

Jezusom, van baj a fejedben.


“sosem megy el,mert nagyon nagy értékű”:

Javaslom, hogy eloszor gondold at magadtol, hogy mit irsz. Azt mondod, hogy annyira draga a haz, hogy egy kenyszeritett arveresen a piaci ar alatt sem tudna/akarna senki megvenni? Tenyleg?


“megvolt a fizetési hajlandóságom,amit tudok is bizonyítani papírokkal”:

Az nem fizetesi hajlandosag, hogy az orokleskor elfogadott felteteleket nem akarod teljesiteni, a konnyitett is elutasitod (csak jelzem, hogy ezzel itt a bank ezzel kipipalta a megallapodasra torekvest.) es te akarod megmondani, hogy majd te hogyan fizetsz.


Gyanitom nem joggal vagy penzugyekkel foglalkozol, de azert ennel lehetne kicsit eletszerubb elkepzelesed a jog mukodeserol.

2020. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
90%

Elfogadtad az örökséget.

Mi a kérdés?

Megegyeztél a bankkal, nem teljesítetted.

Mi a kérdés?

Van nagy értékű ingatlan, de nincs pénz a piti hitel kifizetésére?

Hát barátom, ha van pénz majomra (gondolom az ingatlan többi része is az öledbe esett) akkor legyen pénz banánra is.

De a hozzáállásod alapján nem mindegy mennyit herdálsz el? .

2020. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
78%

"mert nagyon nagy értékű"

Marha nagy értékű lehet, ha a negyede ér kb. 3 milliót.

A bankot nem fogjanlehuzni ügyvéd, mert van sajátja. Aki pont az ilyen idiotákra van specializálva.

2020. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

A fizetési hajlandóság az tudod ,hogy mi ebben az esetben?

Molyfing.

Azt gondolod,hogy ossze-vissza fognak módosítani amikor te ilyen vagy olyan helyzetben vagy?

Nem fognak.

A jogutód általában ingatlannal felel a tartozasert.

Ha nincs több kérdésed,akkor igen, a végrehajtó ki fogja írni árverésre. Az időt huzhatod perekkel meg ilyenekkel de ha nem fizetsz, akkor elárverezik.

2020. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

#14

Nehéz a felfogás,ugye?Még nincs megegyezés,csak EGYEZKEDÉS.Az nem ugyanaz nagyeszű.

Bizony az egyeszkedésnél az ügyfél is beleszólhat nem csak a bank,ugyanis nem a banknak kell fizetni,hanem az ügyfélnek.


Aki írta az árverést... Sosem fogják kiírni árverésre,nyugi.Még nem végleges semmi.De gondolhattam volna,hogy ebben a kategóriában is csak nagyrészt irigy prolik írnak,aki ismeretlenül is rosszat kíván,csak,mert irigykedik.Biztos valami lakótelepi gyerek. :'DD

2020. aug. 24. 13:14
 17/41 A kérdező kommentje:

"Marha nagy értékű lehet, ha a negyede ér kb. 3 milliót.


A bankot nem fogjanlehuzni ügyvéd, mert van sajátja. Aki pont az ilyen idiotákra van specializálva."

Nem írtam sehol,hogy a negyede csak 3 milliót ér,te azt csak szeretnéd.De akkor már 3 és felet kellett volna írnod amúgy is. :D De nem,nem annyit ér.


Idióta vagy ám te.A saját ügyvéd mit gondolsz miből van?!Pénzből.Mellesleg van jogász ismerősöm nekem is,nem csak a banknak van ügyvédje. :'D

2020. aug. 24. 13:17
 18/41 anonim ***** válasza:
90%
Csodálatos. Akkor miért itt kérdezgetsz?
2020. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

"Hát barátom, ha van pénz majomra (gondolom az ingatlan többi része is az öledbe esett) akkor legyen pénz banánra is." Irigykedj drága,de nálunk senki nem fehérgalléros bűnőző,és,ami van is,azért valaki megdolgozott nagyon is keményen!Pont ezért nem fogom hagyni,hogy majd egy szar bank itt intézkedjen csak úgy!

Mellesleg neked legyen már mindegy,hogy éppen ki dolgozott meg érte,nem a te dolgod!Az a te dolgod,amiért te,és az összes családtagod megdolgozott!Meg a háastársad,már,ha eléz jól tudsz házasodni,mint,ahogy sokan...

2020. aug. 24. 13:20
 20/41 A kérdező kommentje:
*Aki írta az árverést... Sosem fogják kiírni árverésre,nyugi.Még nem végleges semmi.De gondolhattam volna,hogy ebben a kategóriában is csak nagyrészt irigy prolik írnak,MKNT A 13-AS,aki ismeretlenül is rosszat kíván,csak,mert irigykedik.Biztos valami lakótelepi gyerek. :'DD
2020. aug. 24. 13:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!