Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki a közeljövőben fog repülni...

Aki a közeljövőben fog repülni hogy érzi most magát? Fél-e, befolyásolja e az érzéseit a Germanwings tragédia? Lemondja e az utat, vagy van, amivel bátorítja magát?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 17:26
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

"Pár nappal a Germanwings tragédiája után meg az AirCanada gépe meghibásodott"


Ezt meg hol olvastad ? Ha pl. egy autó télen, erős hóviharban megcsúszik, akkor az autó volt a hibás ? Nem inkább az időjárási körülmények ?

2015. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim válasza:
Jó párszor utaztam már, kisebb és nagyobb géppel is, de ilyen "fejszétdurranást sosem éreztem", max a fülem pattogott kicsit.
2015. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%
21:"Ezt meg hol olvastad ? Ha pl. egy autó télen, erős hóviharban megcsúszik, akkor az autó volt a hibás ? Nem inkább az időjárási körülmények ?" Magasról letojom hogy ki volt a hibás, az Air Canada gépe meghibásodott és kész. Újabb probléma. Én félek.
2015. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

ma 18:42

Nem vagyunk egyformák.

Neked a füled kattog, nekem a fejem robban szét a nyomáskülönbség.

Neked ha ki is vették az orrmanduládat akkor egyszer vették ki, nekem tavaly vették ki hatodik alkalommal mert mindig visszanő.. Lehet neked kibújt mind a 4 bölcsességfogad, nekem nem..Van aki szédül a magasban van aki nem Szóval nem vagyunk egyformák..

2015. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
65%

" Újabb

probléma. Én félek."


Megértelek. Gondolom autoval sose mész. Az sokkal veszélyesebb. Olvastad hogy ma is meghalt valaki a Ferihegyi repülőtérre vezető úton?

Gyalog is veszélyes.


De te biztos megteheted hogy mindig otthon vagy. :-)

2015. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
56%

Nem nem gyerekek ez másról szól. Ő inkább ne is utazzon SOHA repülővel, az ilyen embernek nem való. Megmutatnám neki, hogy naponta milyen apróbb dolgok történnek a repülésben lehet rosszul lenne, hogy minden gép hibás, pedig nem... Kitűnően van a repülés, köszöni szépen.


Itt van például Mar 19th 2015

Ezen a nap 6 közepes jellegű "incidens" történt.

- ACA A320 ECAM kijelző elsötétült

- AMX B788 elektromos hiba

- UAL B752 füst a kabinban

- UPS B744 elektronikai hiba

- CFG B763 mosdótűz

- RYR B738 ezt nem értem pontosan valami tűzoltókészülék hiba


Igen ez csak 1 napon, ez egy esemény teli nap volt, az összes kényszerleszállással fejeződött be, de jól van mindenki. Most akkor rosszak a gépek ? Dehogyis. Gondoljatok bele, hogy pl. egy busz is ugyan úgy hibás lehet vagy vonat, autó, bármi. Csak azokat nem reklámozzák a TV ben.


Én továbbra is teljes mértékben megbízom a repülőgépekben és a légi közlekedésben. Általában nem a gépekkel van a hiba (ha baleset történik), hanem vagy a személyzet vagy összetett hibák sorozata. Emberi tényezők mindig vannak.


Air Canada gépe sem azért csúszott le mert hibás volt, mit gondolsz milyen hiba késztetné korcsolyázásra azt a szerencsétlen gépet ? Semmilyen. Ott is lehetett pl.: pályatakarítás elhanyagolása, vagy pilóta nem reagált kellő időben, stb stb stb.

2015. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Most megtiltod nekem, hogy féljek vagy mi a sz#r? A kérdésre válaszoltam. Az autós sztoriról meg valõszínûségszámításról leakadhatnátok. A Germanwings utasaira is pont ugyanannyi valószínûség jutott mint rád vagy rám. Sohasem tudhatod , hogy ki fog abba a kis százalékba tartozni és kire sújt le a balsors. Amit most csinálsz, az gusztustalan vagánykodás számokkal, mert onnantól kezdve, hogy a kis lelked megnyugodik, hogy nem te ültél azon a gépen, már nem is számît neked semmi. Congrat! Továbbra is félek.
2015. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mit olvasol, de én neked ilyeneket nem írtam. És pont hogy nem dobálóztam számokkal. Kérlek viselkedj... Ja azt te nem tudsz.
2015. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne sértsünk kegyeletet. Fôleg ne kapjunk hajba. Tudod, nem rossz az ha az ember néha magába száll és képes belátni hogy milyen gyorsan véget érhet minden. Ebbôl a félelem. Természetes érzés, nem szégyen.
2015. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
60%

" Továbbra is

félek."


Én se mondtam hogy baj ha félsz. Csak azt, hogy autoban akkor rettegj!!

Tudod ott is jöhet veled szembe öngyilkos jelölt és ha frontálisan beléd hajt eléggé esélytelen túlélni.

Az utakon 600 ember hal meg évente csak itthon. Nem is hír egy ilyen baleset. Ha nagy ritkán repulo katasztrofa van az pedig hír mert ritkán van.


Tehát te azért vagy megmosolyogtató mert téged ennyire befolyásol a média.

2015. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!