Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki a közeljövőben fog repülni...

Aki a közeljövőben fog repülni hogy érzi most magát? Fél-e, befolyásolja e az érzéseit a Germanwings tragédia? Lemondja e az utat, vagy van, amivel bátorítja magát?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 17:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%

Nem, az eset a repülés szempontjából olyan mintha meg sem történt volna vagyis lényegtelen a repülés biztonsága szempontjából. Ugyanolyan jó érzéssel repülök mint eddig akár Germanwings akár Malaysian gépen.

Frontálisan ütközhetek egy öngyilkos autóssal is, aki nekem jön és ennek sokkal nagyobb az esélye mégis kocsiba ülök.

Nem érdemes ezen a történeten agyalni.

2015. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
83%
Jövőhéten repülök és egyáltalán nem zavar a tragédia.
2015. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
85%
Nemsokára Egyiptomba repülők, és Egyiptomban is fogok helyi járatokkal repülni. Nem mondom le az utat azért mert most történt ez a tragédia. Ha ezért bárki lemondana a repülésről, akkor sose üljön autóba, mert tegnap halálra gázoltam 5 embert, vagy tegnapelőtt 3 embert, vagy múlt héten 4 embert. Még mindig biztonságosabb repülni mint autóba ülni.
2015. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
79%
javítok. Nem én gázoltam halálra..(bár néha megtenném annyi idióta van) hanem mások gázolnak halálra embereket.. :)
2015. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
82%
Miert mondana le barki az utat? Az eset utan kozvetlenul sokkal biztonsagosabb is a repules, mivel a pilotak is jobban figyelnek egymasra,sok tarsasag szigoritotta is a biztonsagi intezkedeseit. Ennek fenyeben teljesen logikatlan es but a felvetesed.
2015. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Én kicsit kezdek éhes lenni, de félni nem félek.
2015. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
82%
2 napja jöttem ki Rómába és 5 nap múlva megyek vissza. Nem mondtam le, mert nincs értelme. Olyan szempontból logikus a felvetésed hogy ettől kicsit valóságosabbá vált a tény hogy ez velünk is megtörténhet, ez előhozhatja a paráit azoknak akik eleve tartanak a repüléstől, de engem ez nem zavar. Ugyanannyi esélyünk van lezuhanni mint máskor és ha lezuhantunk az már úgysem fáj.
2015. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Én magam eléggé repülés "fóbiás" vagyok. Évek óta kerülöm, ám éppen most, rászántam magam a repülésre, néhány hete megvettem magamnak a repülőjegyet és azóta képzeletben tesztelgetem a hozzáállásomat, és próbálok pozitív hozzáállást elővetíteni magamnak. Nekem nem jött jól ez az eset. De amiket írtok, az segít. Ha buta kérdés is volt, nekem megérte feltenni.
2015. márc. 27. 19:19
 9/48 anonim ***** válasza:
82%
Ma reggel autóztam, nem adták meg nekem az elsőbbséget, 40-es táblánál a csóka jött legalább 70-nel, szerencsére én lassan mentem és pont figyeltem, satufékkel meg tudtam állni. Toyota terepjáróval volt, ha oldalról eltalál, a kocsim totálkáros lenne, én meg lehet hogy most kórházban lennék. Múlt héten a nagybátyámat találták oldalba, a kocsi totálkár, nagybátyám csoda mód megúszta zúzódásokkal. Jövő héten repülök, nincs bennem félelem, ilyen tragédiák után jobban ellenőrzik nem csak a gépeket, hanem a pilótákat is.
2015. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miért félnék.. Az ilyen szerencsétlenség megdöbbentő és szomoru, de azért van annyi eszem, hogy felfogjam ez nagyon ritka. Butaság azon agyalni, hogy pont rajta leszel egy ilyen gépen, amikor millió dolog van ami nagyobb veszélyt jelent, mint a repülés. Ennyi erővel ki se mozdulj otthonról, hetnte nézesd meg magad dokival stb..
2015. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!