Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik légitársasággal?

Melyik légitársasággal?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva indulnánk az Usába és olyan dilemmában vagyunk hogy nem tudunk dönteni hogy melyik légitársaságot válasszuk: British Airways vagy Lufthansa, azért ez a kettő mert a380-al szeretnénk repülni.

Mindkettő kb egy árban van de melyik kényelmessebb vagy nyújt jobb szolgáltatást(reptér,út közben étel stb).



júl. 31. 17:27
A kérdező szavazást indított:
British Airways
Lufthansa
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Hát szerintem egyik sz*rabb mint a másik. A 380-assal repülés vágyát megértem, de igazából amikor bent vagy a gépen már semmi olyat nem érzel, ami megkülönbözteti a többi szélestörzsű géptől. A Dreamliner vagy a 350-es például már sokkal modernebb a fedélzeti eszközeit tekintve. (Kijelző méret, töltési lehetőségek stb.)

Az Air France se csoda, de az említett két társasághoz képest szabad szemmel is jól láthatóan jobb a felszolgált kaja a turista osztályon. Én régebben többnyire Lufthansával repültem, de a Covid után ez a cég még mindig mélyrepülésben van. A BA meg már rég nem a minőség szinonímája

júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam irni mint az elso, egyik szarabb mint a masik. Mondjuk en az AF-t is elfelejtenem, a hobbijukn a sztrajk. Amugy neke is mar csak az A380 hianyzik es akkor az osszes mostani Boeing es Airbus meglenne, szoval megertem.
júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
A Lufthansa is sztrájkol orrba szájba. A 380-ast jó kipipálni, de nem ad más élményt vele utazni a tudaton kívül. Ezeket az utakat túl kell élni, oszt jöjjön ami jön ha már megerkeztél
júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:

British.

Ritkább a sztrájk.

aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!