Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mond, te mit választanál?...

Mond, te mit választanál? Olcsó fapados repülőjárat 20ezerért, de lehet otthagynak, késnek fél, egy - több napot, vagy ugyan ez 60ezerért de tuti a járat és időben hazahoznak pontosan?

Figyelt kérdés
Egyre inkább jellemző, késnek a fapados repülőjáratok, kártalanítás elvileg van de ügyfélszolgálat gyakorlatilag nincs vagyis alig elérhető szándékosan. Utasok töltenek reptereken hosszú időt bizonytalanságban. Mi a megoldás?

júl. 7. 22:40
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
83%
Ha valakinek van pénze, akkor a biztosat választja. Akinek olcsón kell, az úgyis az olcsóra van utalva és be kell vállalnia az akár pár napos késést is.
júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Oké 1# ez igaz, de rá kellene tolni a fapadosokra kötelező jelleggel, hogy beépítsék az árba a szolgáltatás biztonságát, ügyfélszolgálat müködtetését
júl. 7. 23:14
 3/24 anonim válasza:
22%
Mi ezért megyünk mindenhová kocsival. Tavaly Törökországban voltunk kocsival, idén Görögországba megyünk. Általában 2 család van egy autóban, azon belül 5 embernek van jogsija így nem kell éjszaka alvás miatt megállni órákra.
júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, minden járatott érint a kialakult helyzet egész Európában. Túlságosan zsúfolt a légtér. A földi kiszolgálók sem győzik. Hajtómühiba is bármelyik gépbél lehet.
júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
8%
Csak elsőosztályon repülök.
júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 BeefEater ***** válasza:
100%

Ennek csak akkor van így értelme, ha a kiindulási állomás és a célállomás is hub a legacynak, a fapadosnak meg nem.

Hiába mész te Budapestről Duabaiba Emiratessel első osztályon ha az az egy szem gép nem tud felszállni Budapestről.

júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

#3 inkabb 3 oras keses repulovel, mint vegigautozni a balkanon alvas, pihenes elkul.


Amugy nekem elsosorban az szamit, hogy mikor indul a gep, es kozvetlen jarat legyen.


reggel altalaban nem kesnek meg a jaratok, nap kozben szedik ossze a kesest


Szoval, ha mind ketto reggel indul es kozvetlen jarat, akkor egyertelmuen az olcsobb opciot valasztom.


Amugy par eve Alicanteban ragadtam mert valami nagy vihar volt es napokig nem szalltak le gepek. Amint a wizzair bejelentette a jarattorlest, mar foglaltam is le a szallast magamnak, nem toltottem orakat a repteren arra varva, hogy mikor meltoztatnak a wizzairesek szallast foglalni nekem.


kesobb amikor benyujtottam a szamlat a hotel/taxi es vacsorarol god nelkul fizettek. Karterires sajnos nem jart mert a vihar vis major volt.

júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Idén utolsó pillanatra hagytuk a nyaralás szervezését, sok szempont volt persze hogy kocsi vagy repülő, de végül benne voltak a késések is mint szempont (a célpont képlékeny volt). Kocsival megyünk, de szomszédos országba.
júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az nagy tévedés, hogy a drágább biztosan elvisz és visszahoz késés nélkül.
júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a fapadosok kesnek/torolnek jaratot.

Valoban jobb az ugyfelszolgalat a hagyomanyos tarsasagoknal, de azert egy varatlan esemeny utan ok sem vannak mindig a toppon

júl. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!