Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legjobb repülőjárat...

Melyik a legjobb repülőjárat kereső weboldal az alul írott utazásokhoz?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nincs sem cél sem idő, tehát mindegy, hova megyek, mindegy mikor, csak a legolcsóbb járatokat fogjam ki.

A legtöbb keresőbe kötelező beírni a célt meg egy dátumot, na ez a probléma.

Olyan lenne jó ahol, mondjuk van egy fél éves időtartam, és kiírja, hova hány napra mennyi. Aztán majd én alkalmazkodok ahhoz.


jan. 2. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Valami ilyesmivel próbálkoznék.

jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link] pl.


De ez még jobb: [link]

jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

"kötelező beírni a célt meg egy dátumot, na ez a probléma."

Ha nem így lenne, akkor végtelen találatot adna vissza.

Ez olyan mint amikor a papa megkérdezi a kalauzt, hogy ez a vonat minden állomáson megáll? Mire a kaller: Miért, minden állomáson le akar szállni?

Meg kell adni az indulási és érkezősi repteret, különben semmi értelme nincs a keresésnek.

A dátumot pedig azért kell megadni hogy lásd az árakat. A légitársaságoknál dimanikus árazás van és folyamatosan változnak az árak, napon belül is, de a hét minden napján biztosan más ár van attól függően hogy mikor mennyien szeretnének utazni és éppen milyen ünnepnapok, események vannak a közeljövőben. Főleg a fapadosoknál van ez. Lehet ugyanarra az útra 9ezerért és 190ezerért és jegyet venni. Lehet hogy aki melletted ül a gépen az 8x annyiért vette a jegyét mint te.

A megoldás az hogy kinézed a célt, aztán beírsz egy dátumot és elkezded előre-hára léptetni a dátumot és nézed mikor lesz olcsóbb a jegy.

jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem használd a Google-t.

[link]

jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!