Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan utazási portálokról amik filléres utazási tippeket adnak?

Figyelt kérdés
Ki vagyok tőlük akadva. Miért is kellene mindenkinek a világ másik felére utaznia? Par napja láttam egy ilyet: Maldív szigetek 260 ezerért repjegy+szállás. Gondolom valami fapados fos. Így is túl sok baj van a tömegturizmussal. A másik halálom ezek a kiugrok repülővel reggel, végigrohanok 3 utcán és este hazamegyek, mert ennyire van pénzem. Biztosan nagyon jót tesz vele a bolygónak.
júl. 26. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
meg mindig kisebb a kornyezeti labnyoma az europaiaknak, mint a sulyosan szennyezo indiai, kinai uzemeknek/gyaraknak.
júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Ezeket a filléres megoldásokat a Bahamákra én sem nagyon értem, viszont olyat én is szoktam csinálni, hogy reggel elindulok egy közelebbi országba repülővel, és megnézem valamennyire a várost, majd éjjel visszatérek, ebben mi a rossz?
júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
"A másik halálom ezek a kiugrok repülővel reggel, végigrohanok 3 utcán és este hazamegyek, mert ennyire van pénzem. Biztosan nagyon jót tesz vele a bolygónak." - igen, a repülő csak és kizárólag az én kényem-kedvem miatt indul el, nem azért mert még rajtam kívül ott van x utas és van a járatra igény...
júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé álságos, hogy az egyik pillanatban még sznob köcsögként leszólod a fapados járatot, a következőben meg a bolygóért aggódsz.


Tökmindegy hogy 1 napra vagy 1 hétre megy. Ugyanúgy 1 odaút és 1 visszaút, tehát ugyanakkora környezetszennyezés.

júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valami fapados fos.


Őőő ugye az megvan, hogy ilyen távolra nem megy fapados járat?


Egyébként meg ha nem tetszik neked a repülés, mennyél nyaralani a Balatonhoz tömegközlekedéssel. Vagy biciklivel.

júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

az utolso 10 ev legszennyezeddseg novekedesenek majdnem 60 szazalekaert india volt felelos.


Nem a csóri kis magyar turista, aki olcson akar eljutni a gorog tengerpartra


Marcsak annal is inkabb mert pl. a wizzair flottaja legmodernebb, alacsony karosanyag kincsatasu gepekbol all

júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem zavar... Miért ne utazhatna mindenki oda és úgy, ahogy szeretne, illetve lehetősége van?

Alapból szeretem a rövid kiruccanásokat (mondjuk nem az 1 napost), inkább megyek egy évben 2-3 alkalommal 3-4 napra, mint egyszer egy vagy két hétre, hiába lenne az jobb a bolygónak.

És szívesen mennék egyszer a Maldív-szigetekre "fapados fos" utazásra is :)

Hozzátenném, hogy voltam már ott resort szigeten, irodával, de kíváncsi lennék rá, hogy mennyivel másabb mondjuk egy lakott sziget.

Ha saját szervezéssel megyek, akkor én is mindig a repjegyen meg a szálláson spórolok, annál több pénzem marad ott költeni, enni, inni, kirándulni, programozni...

júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a véleményed, akkor ne utazz, de miért zavar téged, ha mások meg utaznak, és emiatt jól érzik magukat?
júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk utazómajmot én is utolsó haszonleső gyiknak tartom, és azoknak ajánlanám csak akiknek az agya helyén zokni van, de szerintem a kérdező pontosan megtestesiti az átlag magyar büdös gyökeret, aki nem beszél nyelveket, nem nyitott a nagyvilágra, aki ahhoz is hülye, hogy egy vonatjegyet intézzen a neten, de közben kellő egóval ruházta fel kedves édesanyja azzal, hogy hagyta gyerekkorában toporzékolni.
júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
@1 Egy svédnek nagyjából nyolcszor nagyobb a karbonlábnyoma, mint egy indiainak, de nyugtasd magad ilyenekkel.
júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!