Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményed az EgyptAir...

Mi a véleményed az EgyptAir légitársaságról?

Figyelt kérdés
Átszállással kéne eljutnom valahova. Sose repültem még velük, viszont elég rossz értékeléseket olvastam a Google-on keresztül különböző utazós oldalakon.

2022. márc. 1. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Azt írták talán, hogy lezuhannak a gépeik? MErt ha azt, akkor hülye az érékelő. Esetleg nem mosolyog rád a sztyuvi? Vagy mi a franc az, ami miatt kiírtad ezt a műkörmös értelmi színvonalat igénylő kérdést?
2022. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ne olvass utazos oldalakat mert xart sem ernek.
2022. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pl olyanokat írtak, hogy a saját késésük miatt lekésték a csatlakozást és utána elérhetetlen volt órákig az ügyfélszolgálatuk, meg átfoglalták őket egy másik járatra, ami egy másik városból indul tovább stb
2022. márc. 1. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

#3


Ez kb. bármelyik másik légitársaságra igaz.


Én utaztam velük, igaz belföldön CAI- ASW vonalon. A gép pontosan indult és a sztyuvik is jófejek voltak. Jó, maga az egyiptomi légiközlekedés nem túl szívderítő, ahogy a repterek sem épp Changi típusúak. De negatív tapasztalatom se volt.

2022. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Életem első repülős útja velük volt, semmi gondra nem emlekszem.. 2 éve a nagy Air France késése miatt késtuk le parizsban a new yorki jaratunkat, ez nem légitársaság függő
2022. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyik kedvencem, semmi gond nem volt velük soha.
2022. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik légitársaságról szinte csak rossz értékeléseket találni Googleön keresztül. Az elégedett utazóknak nem jut eszükbe felmenni a netre bepötyögni, hogy minden rendben ment, a csalódott viszont így kidühögheti magát, miközben épp a 10 órás késését tölti valahol.
2022. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!