Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nél hogy működik a...

Wizzair-nél hogy működik a lemondás ?

Figyelt kérdés
Ha foglaltam 2 repülőjegyet, de ha úgy alakul hogy az egyik utas mégsem tudd repülni ilyenkor le lehet mondani az egyik repülőjegyet és a Wizz Air vissza fizeti a jegy árát ? Nem választottam ki semmi extra szolgáltatást, csak a kézi poggyász, és a 26 kg bőrönd van a csomagban.

júl. 26. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet, a Wizzair visszafizeti az árát, a törlési díj levonása után. Így ezt csak akkor érdemes megtenn, ha visszatérítés összege magasabb, mint a fizetendő díj.


Ha még több mint 14 nap van hátra, a törlési díj ‎24 658 Ft – ‎32 878 Ft utasonként és járatonként


Ha kevesebb mint 14 nap van hátra, díj ‎32 878 Ft – ‎41 097 Ft utasonként és járatonként. Ebben az esetben az extra szolgáltatások árát, mint pl. feladott bőrönd, nem kapod vissza.



Ennek a menete pedig:

1. A foglalás törléséhez lépjen be WIZZ-fiókjába.

2. Válassza ki a törölni kívánt foglalást.

3. Válassza ki azokat az utasokat, akikre érvényesíteni szeretné a törlést (ha minden utasra vonatkozóan szeretné törölni a foglalást, egyetlen törlési folyamat keretében akár minden utast kiválaszthat).

4. Erősítse meg a törlést, és adott esetben egyenlítse ki a törlés díját.

júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áhh értem akkor igazából mindegy ha úgy hagyom mert 50 ezerre jött ki egy repülőjegy szóval ha még én fizetek törlésért 30-40 ezret akkor nem éri meg . Nemrégen vettem a repülőjegyet , a gép meg már nap múlva indul szóval már vételnél nem volt 14. nap hátra.
júl. 26. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha az oda-vissza utat is törölni akarod, mert az ugye 2 járat...
júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!