Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elmenjek? De ha el is mennék,...

Elmenjek? De ha el is mennék, hogyan oldanám meg?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm akit még a neten ismertem meg , nagyon jóba lettünk ,összebarátkoztunk , tudjuk egymás címét is :) kb másfél 2 éve levelezünk és szeretnénk már találkozni , mondjuk nyáron egy 3-4 napos a Balcsira :))

lehet hogy elengednek a szüleim szerintem őt is .. de hogy tudnánk megoldani ? vagy a szülökkel kéne menni ? :SS az nem lenne jó..


normális válaszokat ha lehet :)

15/L


2010. máj. 8. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg a szüleiddel, hogy vigyenek le. Esetleg ha nem lenne ott a csaj, nehogy pofára ess..

Vagy éppen a szüleitek is veletek tarthatnak, elvégre nem kell folyton velük lenni.

2010. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) megpróbálom ._.
2010. máj. 8. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először találkozzatok a te lakhelyeden vagy az övén. Attól függ kit engednek el előbb. Így a szüleid is megismerhetik, vagy az ő szülei téged, utána szívesebben engednének titeket egyedül bárhova is. Az is lehet egy megoldás ha szülőkkel mentek, és délutánonként elszakadtok a családtól és találkoztok.
2010. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!