Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elmenjek így egyedül?

Elmenjek így egyedül?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy január 7-re Németországi 3 napos kirándulást tervezek, de nem biztos hogy akit magammal meghívtam volna, el tud jönni, vagyis nagyon bizonytalan. De nem szeretném hogy ez akadály legyen abban, hogy utazhassak, hiszen a pénz megvan rá. Meg amúgy is így bizonytalan , mert mi van ha előre lefoglalom a jegyet, és meggondolja magát..Ha egyedül megyek, olcsóbban kijövök, és nem kell alkalmazkodni olyan értelemben máshoz, hogy olyan időpontot választani ami neki is jó, és nincs olyan kockázat hogy elúszik a pénz...én egyébként jól érzem magam egyedül is, ami nem azt jelenti hogy ne szeretném a társaságot, tehát bárhogy jól érzem magam. És ha lehet látni érdekességet, mondjuk külföldön akkor már nem unalmas. Kiváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel. Ne az legyen az akadály, hogy más nem tud velem eljönni
2010. okt. 19. 22:22
 1/4 soundcloud válasza:
ha mindenképp szeretnél utazni, akkor persze, menj csak, habár én jobb szeretek társaságban utazni-tudod, haverokkal
2010. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül, hiszen ki tudja mikor lesz rá megint lehetőséged. Jó utat:)
2010. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztosan elmennék. Ha régóta tervezgeted, és ráadásul tudod hogy egyedül is jól éreznéd magad, akkor ne az húzzon vissza, hogy nincs aki elmenjen veled!!!
2010. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hete jöttem vissza Vegasból, ahová egyedül mentem ki. Szóval eldöntöttem hogy megyek, lefoglaltam itthonról repülőjegyet, szállodát, show műsort, nemzeti parkos túrákat stb. Pedig eddig életemben nem voltam egyedül sehol sem, nem ültem repülőn, és nem voltam messzebb Ulm-nál.

Szerencsére nagyon jól sikerült a dolog! Nagyon jól éreztem magam, és jó volt hogy nem húzott maga után senki!

Az egyetlen negatívum az amikor egyedül kell enni egy asztalnál, és a "több" órás repülőút is elég unalmas volt...


Odafele Brüsszelbe problémák voltak, úgyhogy első repülős utamon rögtön meg is tapasztaltam minden elképzelhetőt. Kereken 24 órába telt mire megérkeztem a szállodába.

Ezek után nem is nagyon volt kedvem hazajönni:)

26/L



Szóval menny csak! Jól fogod érezni magad!

2010. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!