Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elmenjek így egy buszos útra?

Elmenjek így egy buszos útra?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy lehetőségem van elmenni Olaszországba busszal, a gond csak az, hogy nagyon izgulós vagyok, ilyenkor ugye fáj a gyomrom, és sokszor a hasam is csikar tőle:S meg ha nem izgulok akkor is elég sűrűn vagyok rosszul akármilyen járművön.

szerintetek bevállaljam így az utat? esetleg milyen gyógyszert vigyek magammal/vegyek be előtte? van valami praktikátok?


Nagyon nem szeretném kihagyni ezt az utazást, mert lehet, hogy nem lesz máskor lehetőségem elmenni.


2010. okt. 17. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
menjel!! Vegyel a gyogyszertarban deadalont, utazas elött fel oraval kell bevenni az elsöt (en kettöt szoktam egyszerre, de en altalaban hanyasig rosszul vagyok utazasnal), aztan, ha ugy erzed, hogy kezd elmenni a hatasa, vehetsz meg be.
2010. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az jó, hányás ellen, amit az 1. válaszoló írt, bár nekem olyan fura érzésem van tőle, mintha álmodnék, szóval, mintha nem én lennék, szóval ilyen furán elkábít, vagy nemtudom, amikor hosszú buszútra (1 nap) mentem, akkor vettem be, és az ismerőseimet is tökre kiütötte. aztán visszafelé nem vettem be, ez meg is hozta az eredményét :D (miattam fél órát állt a busz, elég gáz volt) de utána már tök jól voltam, szóval csak egyszer kell rajta túlesni :D

ja és a busz elejére ülj, ott sokkal jobb, mert nem ráz annyira, zacskó legyen nálad, és egy ilyen apróság miatt ne hagyd ki az utat, ha rosszul vagy vegyél nagy levegőket, húzd ki az ablakot, és ne edd magad tele utazás előtt.

ha meg hasmenésed van.. az ilyen buszokon általában van wc.. ami sokszor nincs nyitva, de biztos meg fog állni a busz wc-szünetre...

jó utat, biztos nagyon jó lesz! :D

2010. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, igen a deadalon egyik mellekhatasa, hogy alomossagot okoz, rajta is van a tajekoztaton, de inkabb legyek k.o., mint hanyjak :) -elsö voltam :)
2010. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak az a gond, hogy 2 napig k.o. voltam utána :D
2010. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az durva :) nekem annyi, hogy altalaban elaludni nem szoktam töle, de az utazas, az ilyen komas, föleg, ha egyedül vagyok, de utana alszom egyet, es tadaaaam, minden oke :) ha jo a tarsasag, meg aludni sem kell :)
2010. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Daedalon ahogy mar irtak, es keseruso. Patikaban lehet kapni.
2010. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
keserüso??? De miert? Lehet, hogy en vagyok tudatlan, es masra is jo, de nekem azt mütet elött kellett innom, es ugy meghajt, hogy a napodat wc-n töltheted. Beöntes helyett kaptam azt...
2010. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Deadalon engem nagyon kiüt, azt se tudom, hol vagyok. B6 vitamint is érdemes kipróbálni, hatásos. Vigyél magaddal nagyon hideg, szénsavmentes vizet, savanykás cukrot, és ropit. Én is így bírtam ki 26 órás buszutat, minden gond nélkül.
2010. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!