Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten melyek azok a...

Budapesten melyek azok a helyek, ahol nappal, de akár éjjel is nyugodtan közlekedhet az ember, nem olyan hétköznapi a bűnözés, vagy legalábbis az agresszió szülte konfliktusok?

Figyelt kérdés
A főváros elég nagy, és sok részéről hallani, egész kerületekről, hogy az ember jó eséllyel kerülhet ott konfliktusba. Nem igazán a félelemtől vezérelve, de kíváncsi volnék, milyen területeket érdemes ilyen szempontból valóban kerülni, ha lehetséges, ugyanis elég sokat kell majd mozognom a város különböző pontjain. Bármiféle tanácsot és tippet szívesen hallgatok.

ma 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a legelitebb 2/A kerületben is napi szinten vannak agresszió szülte konfliktusaim. Olyan emberek bírnak teljesen kikelni magukból, akiről ránézésre egyáltalán nem gondolnád. Meg vannak mindenhol bolondulva az emberek.


Egy általános tanács, amit tudok adni: olyan helyre ne menj, olyan utcában ne sétálj, ahol rajtad kívül senki más nincs. Ha meg mégis van valami konfliktus, akkor tapasztalatból mondom hogy ha nyugodtan és tárgyilagosan állsz hozzá akkor 10ből 9szer le lehet keverni a történetet. Annál az 1 alkalomnál amikor nem lehet, akkor meg eldöntöd hogy pofán vágod vagy elszaladsz (én inkább az utóbbit javaslom).

ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pár utcát leszámítva (de pl. Hős utcában is csak pár épület jelentette a problémás részt) nappal bárhol nyugodtan közlekedhetsz a városban és éjjel sem nagyon kell semmitől tartanod. A város európai viszonylatban is biztonságosnak számít.

Ezen belül is nyugodtabb kerületek: 16, 17, 1, 2, 22, …

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sehol nem kerültem konfliktusba.


Ez alól kivétel a jól szituált "az én kutyám nem bánt senkit, nem kell póráz neki", meg néhány problémásabb BKK-ellenőr.

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!