Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Rajtam kívül van egyáltalán...

Rajtam kívül van egyáltalán olyan magyar ember, aki a jövő heti 4 napos hétvégét OTTHON tölti, a családdal és nem wellnesses nyaralgatással?

Figyelt kérdés

aug. 10. 15:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Sok ember van aki nem engedheti meg magának, hogy akár rövidebb, akár hosszabb kiruccanást tervezzen magának, főleg egy ilyen kiemelt hétvégén.

De azért ne nézzük már le azokat, akiknek van igényük és pénzük wellnesselni, vagy egyáltalán otthonról kimozdulni.

Hozzáteszem, hogy mi nem megyünk sehova.

aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, aki otthon tölti.

Ha tehetnéd, te hol és mivel töltenéd ezt a pár napot?

aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén szólva szinte mindenki bunkó volt egymással, a kérdező is. Ezt nem is ide kellett volna feltenni, inkább az Emberekhez. S nem feltétlenül sznob rongyrázó az, aki ilyet tervez.


Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy én a kettő közötti programmal fogom tölteni és ez is már utolsó ötletként felmerült rövid kiruccanás. Nem wellness. De még a "nagyobb" (3 napos) nyaralásom sem külföldi rongyrázás volt.

aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13+

Amúgy távoli rokonokkal már nem tartunk kapcsolatot és anyummal lakunk, úgyhogy gyakorlatilag nyugodtan leléphetek hosszú hétvégékre. Mamámat pedig hetente látogatom.

aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

Pedig annyira vártam végre, hogy legyen egy ilyen hosszúhétvége. Nem kell szabit kivenni. Én nagyon jól fogom érezni magam a wellnessben, ahová foglaltam, mert hülye lettem volna egy ilyen alkalmat nem kihasználni.


Dolgozom becsülettel, azt hiszem, ennyit igazán megengedhetek magamnak. Kedves kérdező, ha szeretnél becsatlakozni egy következő utazásomhoz, nyugodtan írj rám és kitalálunk valamit, hátha lesz neked is egy király hosszúhétvégéd!

aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15...nem akarlak lelombozni, de de ilyenkor élvezhetetlen heringeffekt a wellness. Az összes hotel összes szobája, de még a Magyarországi fürdők is teljes fullon lesznek. Pláne hogy 41 fok lesz végig. Én ha fizetnének, se mennék ünnepi hosszú hétvégére sehova, de hozzateszem én rühellem az idegen embereket, a tömeget meg pláne. Legszivesebben kilökném a jacuzziból, akik elveszik a helyet előlem... Inkább megkimelem ettől magam. Majd megyek egy szép hűvös szeptemberi hétköznap, mikor mindenki dolgozik, kölkök az iskolában és nem kell harcolnom egy törölközőnyi helyért!
aug. 12. 20:54
 17/21 anonim ***** válasza:
Én már évek óta szeptemberben nyaralok, kerülendő a 40 fokot és tömegnyomort.
aug. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
88%
Én itthon vagyok a 4 napos ünnep alatt. Nem sznobozok senkit.
aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A kedves kérdező pedig a vérbeli sárga irigy magyar ember definíciója 😊
aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi sem voltunk sehol a 4 nap alatt.
aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!