Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szlovákiaban telt vonalon...

Szlovákiaban telt vonalon kerültem buszt magyar autóval várhatók büntetést? vagy valami más megrovást?( kamerát nem tudom volt e. helyszínen nem volt rendőr ! )

Figyelt kérdés

#autó #Szlovákia #Telt vonal #Busz előzés
jún. 11. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Átlépted a megengedett sebességet?

Volt záróvonal?

Veszélyeztetted a szembejövő forgalmat?

jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Záróvonal volt,a megengedett sebbeséget max 10-zel ha túléptem ugye előzés közbe gyorsítasz! Szembe jövő forgalmat nem veszélyeztettem nem jött szembe senki
jún. 11. 16:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan a busz kirakta az indexet hogy férre áll majd leszálnak az utasok! Én ki húzódtam kisoroltam index kerültem erre vissza veszi az indexet a busz(nem állt meg) kb a busz orránál kezdődött a zárovonal vissza vette az index és tovább hajt!én a zárovonal után tudtam befejezni az előzést! Szembe nem jött senki!kb 60 nal fejeztem be az előzést
jún. 11. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Voltak közel rendőrök vagy mértek? Vagy miből gondolod?
jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagy magyarországi? Rémes, ahogyan írsz?


Utólag ki és mi alján bírságolna meg?

Egyébkènt előzés/kerúlés címén sem szabad gyorsabban menni.

jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van nem vagyok születési magyar ( szerb vagyok ) átutazóba voltam ! Buszra szerelt kamera alapján gondoltam ! De szerintem ezt túl gondolom már
jún. 11. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kapsz semmit.
jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy kapsz bármilyen büntetést.
jún. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Egy szerb, aki magyar autóval, Szlovákiában "telt" vonalon előzött (vagy csak kikerült egy buszt?)

Rendőrt nem látott, vészhelyzet nem volt, kamerás felvétel nem készült.

Hál' Istennek nem történt sérülés, nincs anyagi, mégcsak egy erősebbet fékezni sem kellett.

Akkor mi a bánatos 💩ról kellene véleményt nyilvánítani?

jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!