Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A határon túli magyarok...

A határon túli magyarok milyen kedvezményeket tudnak igénybe venni Magyarországon?

Figyelt kérdés

júl. 20. 16:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
46%
Ok mindent.
júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
42%

Minden ingyen, és sorba se kell állni.

Nyugodtan furakodjatok előre.

júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
10%

1,2


Nagyon bunkók vagytok, semmit nem tudtok az ottani magyarokról!


Párom felvidéki, nekik magyar igazolványuk van. 90%-al lehet vele utazni, de sajnos csak évi 5-6 alkalom van. Érdemes retour jegyet venni, ha mész valahova. 😄

júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%

Határon túli magyar vagyok és semmilyen kedvezményunk nincs. Nincs magyar igazolványunk és nem is tudok olyanrol, akinek lenne, gondolom nem éri meg idot fecsérelni rá, ha ugyse használnánk ki.

Elso ketto szégyellheti magát.

júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
44%
Mi szegyeljuk magunkat? Miattatok tart itt az orszag ahol tart.
júl. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
37%
Utolso, mi van? Ugye csak viccelsz?
júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%
#5 miattunk? No, ez érdekelne, hogy miért is. Burgenlandi vagyok, a párom felvidéki, semmiféle kedvezményt nem tudunk igénybe venni csak azért, mert (részben) magyar származásúak vagyunk, mert ugye kettős állampolgárság az nem lehet. Az más kérdés, hogy "kedvezményekre" szükségünk sincs. Aki szerint miattunk tart az országotok ott, ahol, az hívja haza a nálunk nyelvtudás nélkül kreténkedő WC pucolókat, mosogatókat, futárokat, és adjon nekik munkát, 13. és 14. havi fizetést, kimagasló családi pótlékot, akkor majd a dübörgő országodat fogják építeni.
júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
27%

7. Hat nem is értem hogy ezek a lepontozott valakik hogy képzelik ezt..


No comment

júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
53%

Sztem jogos a maró gúny.

Gindoljatok bele:

Ha Magyarországon élsz akkor venned kell vonatjegyet, ha Romániában akkor ingyen utazhatsz Magyarországon.

Ha itt élsz kell fizetned azért, hogy ellassanak a kórházban, ha ujvideki vagy, nyugodtan jöhetsz ingyen a magyar kórházba.


És ez nem az összes.


Megérthető, ha valakinek ez szúrja a szemét.

júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, ezt honnan veszed? Felvidéki vagyok és semmilyen kedvezményunk nincs.
júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!