Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A határon túli magyarok...

A határon túli magyarok milyen kedvezményeket tudnak igénybe venni Magyarországon?

Figyelt kérdés

júl. 20. 16:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
33%

#10


[link]

júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
45%
Amugy elég nagy tragédia nekunk Trianon, de ezt csak a határontúli magyarok értik, ezért szégyenletes pár nyomorult kedvezmény miatt irigykedni, ami vagy nem is létezik vagy igénybe se vesszuk.
júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
50%

Én a római birodalom felbomlasát érzem hasonló tragédianak.


És még kedvezményt se kapok az olasz vonatokon... 🙂

júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
44%
7.-s oda adozol es ide szavazol raadasul a tobbseg tudjuk kire
júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
14%
#9 más vágyunk sincs, mint koszhadt magyar kórházakba járni, amikor nálunk sokkal színvonalasabb az egészségügy. Amúgy meg téged is ellátnak bármely EU országban a magyar EUs taj kártyáddal. Meg azért igencsak az van, hogy Magyarországról járnak át az emberek Szlovákiába és Csehországba egészségügyi turizmusra. Nem tudom, Romániában mi a helyzet, de sokan feltehetően autóval, repülővel, buszjáratokkal utaznak, ezek nincsenek ingyen, akik meg igénybe veszik azt az éves pár ingyenes vonatos utazást, azok költenek is pénzt a román fizetésükből, pl vesznek ennivalót, termékeket, szállást foglalnak, szórakoznak, ezeken mind van áfa is, ami sokkal több bevétel az államnak, mint az a pár ingyenes jegy, ezért is találták ki, nem szívjóságból.
júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
34%
#14 Akinek nincs magyar állampolgársága, az hogy szavazhatna Magyarországon, te igen okos? Sem Ausztriában, sem Szlovákiában nem létezik kettős állampolgárság, nem lehetsz magyar állampolgár, csak helyi. Meg ki lenne az a hülye, aki a magyar állampolgárságot választaná osztrák vagy a szlovák helyett helyi születésűként, hogy ezzel minden normális munkától, és állampolgári jogon járó juttatástól elessen 😁
júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
31%

12. Nekem is az, én írtam a 90%-os utazást mivel párom is felvidéki.


Az én családom kipaterolták onnan. A házukat és a földet is elvették.


Ükapám így emlékezett meg:


Egy vigasztal, nem hiába

Hull a könnyem árja

Szegény földem

Olyan mohón szívja talajába


Minden röge súgja-búgja,

Elmulik a bánat.

Magyar könnyből, magyar vérből

Csak magyar föld támad! 💕


Ezt varrattam a hátamra 4-én, akkor volt 104 éves a vers 🥹☺️

júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
31%
16;-s nyolvan nem az Ausztriaban elolere gondolok, a romanok (magyarok)-ra gondoltam
júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
35%

"Miattatok tart itt az orszag ahol tart."

Az persze, miattuk. Véletlenül sem a korrupt, mutyizó politikusoktól és a Mészáros-féle tolvaj haverjaiktól.

Úgy tudom utazásért jelenleg csak az Ukrajnából érkezőknek nem kell egyedül fizetniük, de ők nem feltétlenül határon túli magyarok. Full ukránokra is ez vonatkozik. Legalább is kb fél éve még így volt, nem tudom, hogy azóta változott-e.

júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
45%

Az az érzésem, visszavehetne minden határon túli román, tót és miegymás a nagy arcából és a kioktató hangneméből és a beképzeltségéből.

Mi becsületes magyarok fizetjük az ingyenes utazásotokat, belpofázhattok a belügyeinkbe, megválasztotok büdös fideszes férgeket a fejünkre és még nagy pofával ugattok is.

júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!