Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyen az élet?

Angliában milyen az élet?

Figyelt kérdés
Londonban vagy Birmingham-ben. Álláslehetőségek, életszínvonal, biztonság stb.
2010. jan. 24. 19:37
 1/7 anonim válasza:
85%

index fórum - regionális közösségek - magyarok külföldön (ezen belül Angliában élő magyarok topik.)


hoxa portál (egyéb témák a fórumokon belül) "Angliában élni" nevű topik.


Éppen ma délután találtam rá az utóbbira.

Remélem, tudtam segíteni:)

2010. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ mit keresel. Ha hirtelen meggazdagodást és pikk pakk jólétet, akkor szar, mert ilyen nincs.

Ha nyugalmat és kitartó munkáért elismerést, akkor jó. 2+4 éve élek Londonban és haza már nem mennék, de itt is meg kell küzdeni mindenért. Az elején piszok nehéz, aztán fokozatosan egyre könnyebb lesz.


Álláslehetőségek most eléggé a béka feneke alatt. A tavalyi év volt a csúcspont, talán most már enyhülni fog a helyzet. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet munkát találni, csak nagyobb kitartáts igényel... mondjuk nagyon számít az is, hogy milyen munkát keresel. Mosogatást lehet találni mindig, de abból csak evickélni lehet. Igaz kitörni is, hisz a párom is így kezdte 35 évesen, két diplomával, de nulla angol nyelvtudással... ma már webprogramozó jó fizetésért. De ehhez kellet jó pár kemény év.

Életszinvonal: jó fizetéssel jó, rossza fizetéssel nem jó. Kb mint mindenhol.

Biztonság: szerintem nem parább mint máshol, de én amúgy sem vagyok egy para típus.

2010. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fenékig tejfel.
2010. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2010. jan. 25. 07:26
 5/7 anonim válasza:
0-10 ig pontozva? Mennyit adnátok Magyarországnak és mennyit Angliának?
2010. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
:-)
2010. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magyarországot inkább hagyjuk... Angliában meg még nem voltam. :)
2010. febr. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!