Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valami gyűjtőoldala az...

Van valami gyűjtőoldala az akciós párszázforintos repülőjegyeknek? Ajándékba lenne.

Figyelt kérdés
Google-n kerestem sokat de csak cikkeket meg hozzászólásokat találtam, hogy állítólag párszáztól párezer forintig is lehet már európán belül repülni. A fapados járatok honlapját is nézegettem de a legolcsóbb amit találtam 9e ft. volt. Sajnos elég alacsony rá a költségvetés de tudom,hogy nagyon örülne neki az illető ezért szeretném valahogy megoldani. Január közepétől február végéig kb. bármilyen időpont jó lenne. Ilyen max. 1-2 napos útra gondoltam igazából bárhova jó lenne ahol van annyi látnivaló, hogy egy két napig lehessen nézelődni. Bármilyen weboldal, tanács, tapasztalat nagyon hasznos lenne!
2013. dec. 12. 22:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Egyre nagyobb fájdalmas hülyeségeket írsz itt össze. :-(

Te még mindig nem érted. Mindegy, hagyjuk. Kérlek legalább a többi olvasónak ne írj itt marhaságot. Nem kérnek a kapunál külön semmit. Mondtam már, hogy az illetéket nem lehet külön fizetni? Szerintem mondtam, hogy nem lehet ilyennel trükközni de te nem fogtad fel, sajnálom. Karácsonynak amúgy is vége. Van akinek egyszerűen nem lehet jót tenni, sajnos ez a nagy igazság. :-(

2013. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

" csak szeretném ha minden becsületes gyakorikérdések olvasó előtt világos lenne, hogy ha elfogad egy ingyenjegyet, annak komoly kövekezményei lehetnek a kapunál, amikor számon kérik rajta az illetéket."



Én meg szeretném ha ezt a hülyeséget, teljes marhaságot senki nem venné komolyan, amit itt fent idéztem. Nem is értem miért jó egyeseknek rémhíreket kelteni? :O

2013. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!