Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valami gyűjtőoldala az...

Van valami gyűjtőoldala az akciós párszázforintos repülőjegyeknek? Ajándékba lenne.

Figyelt kérdés
Google-n kerestem sokat de csak cikkeket meg hozzászólásokat találtam, hogy állítólag párszáztól párezer forintig is lehet már európán belül repülni. A fapados járatok honlapját is nézegettem de a legolcsóbb amit találtam 9e ft. volt. Sajnos elég alacsony rá a költségvetés de tudom,hogy nagyon örülne neki az illető ezért szeretném valahogy megoldani. Január közepétől február végéig kb. bármilyen időpont jó lenne. Ilyen max. 1-2 napos útra gondoltam igazából bárhova jó lenne ahol van annyi látnivaló, hogy egy két napig lehessen nézelődni. Bármilyen weboldal, tanács, tapasztalat nagyon hasznos lenne!
2013. dec. 12. 22:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, találtam többet is ami hasznos volt azokat mind felpontoztam. Annak két embernek pedig aki nem tudta privát üzenetben megbeszélni, hogy mi legyen a brüsszeli repülőjegyükkel azokat sajnos le kellett pontoznom, ez nem chat, légyszíves oldjátok meg máshogy,máshol.
2013. dec. 19. 19:37
 22/32 anonim ***** válasza:

Ok, pontozz le. Ne zavarjon hogy a legolcsóbbat mi mondtuk. ;-)

9 ezerért két főre retúr jegyet veszek neked... Te meg a kérdésből úgy tűnik csak egy főre találtál ennyiért.

2013. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Jaj lepontoztál?? És akkor most mi lesz?? :D
2013. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%

Látom téged is mélyen érintett. :D

Engem se érdekel különösebben a pontozás, mert totál semmi értelmét nem látom.


Amúgy most akkor kell jegy vagy sem? Mert ha kell akkor írj egy utasnevet (akár privátban, vagy itt) és kapsz tőlem egy ajándék jegyet karácsonyra.

2013. dec. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Látom ajándék jegy nem kellett senkinek. :-) pedig komolyan mondtam.

Mindegy, boldog karácsonyt mindenkinek.

2013. dec. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám azokat a jegyeket, de félek tőle drágább lesz az illeték, mint a jegy maga, az meg mezei átverés.
2013. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

?? Milyen illeték, te miről beszélsz, nem is értem.

Illeték a jegyár része minden légitársaságnál. Nem lehet külön fizetni.


Ilyen butaságot csak az mond aki utazási irodában szocializálódott. :-( csak és kizárólag ők trükköznek így. Sajnos még mindig megtehetik, fene se érti, hogy miért.

2013. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tisztelt 27-es, kérem ne sértegessen, mert elég rég óta magam intézem a családi nyaralásokat, és nem az Utazási Irodákban, hanem az interneten. (a pelicannál).


Márpedig ha jobban megnézi, ott az illeték a jegyárban, nem is kevés, csak észre kell venni! Ráadásul sima túrista osztályra is!


[link]

2013. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam semmi sértőt csak tényt. Azok jönnek az illetékkel akiknek utazási irodákkal volt eddig csak kapcsolatuk. Mert az utazási irodában valóban trükköznek az illetékkel.


Légitársaságok azonban nem csinálnak, és nem is csinálhatnak ilyet, ott semmi trükk nincs. Ezt hogyan magyarázzam jobban? Ha egy jegy 1ft akkor annyiért tényleg lehet utazni és ez az ár a pilóta fizetését, a kerozin díjat, a reptéri illetéket, a sztyuvik bérét meg minden egyebet tartalmaz, amit kötelező fizetni. Ez mind a jegyár része. Ennél érthetőbben nehéz elmondani.


Teljesen lényegtelen mennyi az illeték. A végső árat nézd mindig.


(vagy tán a Tescóban is részletesen utána nézel, hogy az adott termék árából mennyi az áfa mennyi a chips adó, mennyi iparűzési adót fizetett a gyártó stb stb?? Engem csak a pénztárnál fizetendő összeg érdekel, de biztos velem van a baj. ;-))

2013. dec. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez eddig szép és jó, csak szeretném ha minden becsületes gyakorikérdések olvasó előtt világos lenne, hogy ha elfogad egy ingyenjegyet, annak komoly kövekezményei lehetnek a kapunál, amikor számon kérik rajta az illetéket.
2013. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!