Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valami gyűjtőoldala az...

Van valami gyűjtőoldala az akciós párszázforintos repülőjegyeknek? Ajándékba lenne.

Figyelt kérdés
Google-n kerestem sokat de csak cikkeket meg hozzászólásokat találtam, hogy állítólag párszáztól párezer forintig is lehet már európán belül repülni. A fapados járatok honlapját is nézegettem de a legolcsóbb amit találtam 9e ft. volt. Sajnos elég alacsony rá a költségvetés de tudom,hogy nagyon örülne neki az illető ezért szeretném valahogy megoldani. Január közepétől február végéig kb. bármilyen időpont jó lenne. Ilyen max. 1-2 napos útra gondoltam igazából bárhova jó lenne ahol van annyi látnivaló, hogy egy két napig lehessen nézelődni. Bármilyen weboldal, tanács, tapasztalat nagyon hasznos lenne!
2013. dec. 12. 22:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
bocs. 3 ezer :P
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem akarlak megrövidíteni, meg igazság szerint nem hinném, hogy te tényleg átutalnád nekem a pénzt. :)
2013. dec. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Először találj nekem olcsóbb jegyet,

Utána megbeszéljük a részleteket :)

ha már szerinted drágán vettem :))

2013. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogom itt nyilvánosan leírni, ezt azért te se gondoltad komolyan, remélem. :)

Én úgy gondoltam írsz egy utasnevet, én megveszem a jegyet és te szépen kifizeted, csak ez utóbbiban kételkedem, pláne, hogy valószínűleg - mivel már sajnos megvetted drágán - nincs szükséged új jegyre. :(

2013. dec. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Bocs de nem értelek.


Én még mindig ott tartok hogy várom a linket, ahol 3000/fő alatt lehet kapni jegyet Brüsszelbe.

Mert ugye én 3000 ért drágán vettem, írtad te, ebből azt a következtetést vontam le, hogy máshol sokkal olcsóbb.

Csak árulnád már el végre, hogy hol :(

2013. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
De most kell még jegy? Azt hittem már megvetted és nem kell több. Ha kell, akkor tényleg szólj, mert valóban lehet olcsóbban. Majdnem fele annyiért is megvehetted volna amit írtál.
2013. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Tehát szerinted 1500 egy jegy.

Lassan 4 napja próbálom megtudni hogy hol, de még mindig nem jutottunk előrébb...

2013. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Hát ha kell akkor szólj, ha nem kell akkor teljesen mindegy, hogy 3000 vagy 1500 vagy 2000. Ha mindenképp menni akarsz akkor 3000 se sok érte, nem azt mondom. De ha ugyanazt megveheted 2000-ért vagy 1500-ért akkor miért vennéd 3000-ért? Pláne 2x2 jegynél az már jelentős különbség, szerintem. De ha egyáltalán nem kell jegy, akkor 1000-ért is drága, hiszen teljesen felesleges kiadni rá ha nincs rá szükség.
2013. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Amúgy Brüsszel-Charleroi, Milánó-Malpensa, Marosvásárhely, Eindhoven ahova szokott lenni nagyon olcsó jegy.
2013. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Könyörgöm adj már egy linket ahol 1500 Ft ért megvehetem!!

Ha már megírtad hogy van olcsóbb, akkor kérlek az is írd már meg ,hogy hol, mert rögötön itt van a karácsony :D

2013. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!